info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Automatický dávkovač PetSafe® Smart Feed 2.0

5790 

Automatický dávkovač PetSafe® Smart Feed 2.0 pomůže naplánovat, monitorovat a upravovat rozvrh Vašich domácích mazlíčků na dálku pomocí bezplatné mobilní aplikace pro Vás smartphone. Dávkovač pojme 5,6 litrů suchého nebo polo vlhkého krmiva a umožní naplánovat dávkování až 12 krát denně. 

1 skladem

Katalogové číslo: DS66186782 Kategorie: , ,

Díky dávkovači PetSafe® Smart Feed 2.0 pro psy a kočky můžete naplánovat, monitorovat a upravovat rozvrh jejich krmení na dálku pomocí snadno použitelné aplikace pro smartphony. Stáhněte si bezplatnou aplikaci do svého telefonu nebo mobilního zařízení, připojte feeder k domácí síti Wi-Fi a vychutnejte si pohodlné plánování jídla odkudkoliv. V krmítko je zásobník na 5,6 litru suchého nebo polo vlhkého krmiva. Unikátní design dokáže podávat různé tvary a velikostí suchých granulí a zároveň zabraňuje jejich uvíznutí. 

Dávkování je možné naplánovat až 12-krát denně od 29ml až do 946 ml na 1 porci. Možnost nastavení pomalého krmení vám umožňuje dávkování v malém množství až po dobu 15 minut. Navíc s funkcí „Feed Now“ můžete podat krmivo okamžitě přímo z aplikace telefonu nebo stisknutím tlačítka v krmítka.

Miska z nerezové oceli s odnímatelným držákem, která je součástí balení, zabraňuje převrácení nebo přemístění misky. Všechny komponenty, které slouží na výdej krmiva jsou vhodné do myčky. K propojení automatického krmítka PetSafe® Smart Feed s aplikací smartphonu je potřebný bezdrátový router 2,4 GHz (802.11b / g / n). Zařízení, kompatibilní s mobilní aplikací, jsou telefony iPhone nebo iPod se systémem iOS 9.0 nebo novějším a kompatibilní smartphony s Androidem verze 6.0 nebo novější.

  • Automatický dávkovač je pouze na vnitřní využití
  • Lze nastavit až na 12 krmení denně s porcemi od 29 ml do 946 ml
  • Funkce Feed Now umožní podat krmivo okamžitě mimo obvyklé doby krmení, přímo z aplikace v smartphonu
  • Krmítko Smart Feed lze spárovat s více smartphony členů rodiny
  • Miska je nerezová a vyjímatelná
  • Objem krmítka je 5678 ml vhodné pro různé velikostí granulí
  • Aplikace odešle upozornění, když se pes krmí nebo je hladina krmiva v krmítko nízká či prázdná
  • V případě výpadku napájení se o plynulý chod postarají 4 alkalické baterie typu D
  • Rozměry: d.51,5 x š.23,9 x v.32 cm

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Misky a fontány > Dávkovače krmiva / granulí

Produkt

Automatický dávkovač PetSafe® Smart Feed 2.0

Výrobce

EAN

729849168619