info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Canicom 250 LE

2990 

Canicom 250 LE je elektronický výcvikový obojek s funkcí zvuku a impulsu v 5-ti úrovních, vhodný pro všechna plemena od 15 kg. Obojek nabízí pro výcvik 1 psa dosah 250 m, funguje na baterie a je ponořitelný pro výcvik ve vodě. Vysílačka nemá displej, zároveň se pyšní jednoduchým ovládáním. V balení 2 délky elektrod. 
 
 

1 skladem

Katalogové číslo: DS47930732 Kategorie: ,

Elektronický výcvikový obojek Canicom 250 LE je spolehlivý a jednoduše ovladatelný výcvikový obojek s dosahem 250 metrů. Předností elektronických výcvikových obojků řady CANICOM je velmi malý, lehký a skladný ovladač bez vnější antény, který se snadno vejde i do malé kapsičky nebo uschová v ruce a také ergonomický design. Ovladač umožňuje posílat korekce zvuku a impulsu, které lze využít k výcviku dle potřeby různým způsobem. Elektrostatický impuls je možné nastavit jednoduše v 5 úrovních, pro každou úroveň korekce je tlačítko na ovladači zvlášť, zvuk je nenastavitelný. Obojek je vhodný pro všechna plemena psů od 15 kg, obsahem balení jsou krátké i dlouhé kontaktní body, které je možné použít pro krátkosrsté i dlouhosrsté psy. Výcvikový obojek je vodotěsný s krátkodobým ponořením a dodáván s pevným plastovým obojkem, který se snadno nerozthne. Vysílač a přijímač funguje na baterie a v provozu vydrží až 6 měsíců.

 

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 250 LE vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 200 metrů. Dosah je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů, je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

Canicom 250 LE má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 5-ti úrovních. Sílu impulzu si můžete kdykoliv vybrat na vysílači, pro každou sílu korekce je tlačítko zvlášť, obojek si tak nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač Canicom 250 LE je napájen 3V baterií, typ CR2450 a v provozu vydrží až 3 měsíce. Životnost přijímače vydrží v provozu až 6 měsíců a je osazen 3V baterií, typ CR2. Stav indikuje LED dioda na přijímači a vysílači. 

 

Vodotěsnost 

Canicom 250 LE je dodáván s vodotěsným přijímačem pro krátké ponoření s označním IPX7. Je ideální volbou jak pro základní použití, tak pro výcvik psů ve zhoršených podmínkách či dešti.

 

Počet psů 

Canicom 250 LE je možné použít pouze pro výcvik 1 psa.

 

 

Displej 

Displej Canicom 250 LE nemá displej.

 

 

Délka obojku

Canicom 250 LE má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 50 cm.


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 9 cm, hloubku 1,8 cm a její váha je 40 gramů. Přijímač má šířku 6,8 cm, výšku 3,8 cm, hloubku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramů. 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Canicom 250 LE

Výrobce

EAN

3700192304258