info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Canicom Voice 200

3990 

Canicom Voice 200 je první výcvikový obojek na světě s hlasovým záznamem a funkcí zvuku a vibrace. Nahrát můžete až 4 různé hlasové zprávy, které budou přehrány reproduktorem na obojku vašeho psa. Na dosah až 200 m lze cvičit psa pomocí ultralehké vysílačky s jednoduchým ovládáním. Zařízení funguje na baterie a je voděodolné.
 
 

2 skladem

Katalogové číslo: DS16034089 Kategorie: ,

Canicom Voice pracuje s nejpřirozenějším povelem, který pes zná: hlasem své paničky nebo pána. Uvnitř bateriového obojku je ukryt mikrofon, kterým si majitel psa může předem nahrát až 4 povely, tento tréninkový systém vám umožňuje vychovávat vašeho psa jemně bez zvyšování hlasu a zvykat ho na vaše příkazy a váš hlas. Můžete upoutat jeho pozornost pípnutím nebo vibracemi a poté ho přimět poslechnout díky zprávám, které jste předtím nahráli. Canicom Voice je vhodný i pro citlivé psy. Hlasitost příkazů lze snadno upravit. Snadno použitelné dálkové ovládání Canicom Voice umožňuje ovládat 1 výcvikový obojek s dosahem přibližně 200 m v závislosti na geografii a prostředí.

 

 

Dosah obojku

Canicom Voice 200 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do kratší vzdálenosti až 200 metrů. Dosah 200 metrů se hodí k méně náročnému výcviku v domácím prostředí nebo na zahradě, kde není velmi členitý terén. 

 

Typ korekce 

Canicom Voice 200 má jako první na světe možnost využít funkci hlasového záznamu a funkci zvuku a vibrace. Hlasový záznam umožní nahrát až 4 povely. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílač i příjímač obojku Canicom Voice 200 funguje na baterie. Přijímač je osazen 3V baterií s označením CR2, který vydrží v provozu až 3 měsíce. Vysílačka je na 3V baterii CR2430, její výdrž je až 6 měsíců. 

 

Vodotěsnost 

Canicom Voice 200 je voděodolný, má jen základní ochranu proti vodě s označením IPX5 (nevadí mu slabý déšť ani sníh, nesmí dojít k jeho ponoření!) V případě deště doporučujeme obojek neprodleně sundat, voda snadno pronikne dovnitř přes mokrou srst. Vysílačka má nejzákladnější ochranu proti vodě.  Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.

 

Počet psů 

Canicom Voice 200 je vhodný pro výcvik pouze 1 psa. 

 

 

Délka obojku

Canicom Voice 200 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 50 cm, šířka obojku 25 mm

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 9,8 cm (včetně antény), hloubku 1,8 cm a její váha je 36 gramů (včetně antény a baterie). Přijímač má šířku 6,5 cm, výšku 4 cm, hloubku 3,2 cm a jeho váha je 122 gramů

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Canicom Voice 200

Výrobce

EAN

3700192306832