info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Cheerble desková plocha pro kočky 3v1

1591 

Inteligentní hračka pro kočky Cheerble 3v1 je dodáván s plochou na škrábání, míčkem Cheerble a hrací deskou, nabídne tak vaši kočce místo na hraní, cvičení a šlofíka. Hračka je vhodná pro všechny kočky od nejmenších koťat až po největší dospělé kočky. S touhle povedenou deskovou hrou se Vaše kočka rozhodně nudit nebude.
 
 

2 skladem

Katalogové číslo: DS38451210 Kategorie: , ,

Cheerble desková hra je univerzální sada hraček pro všechny. Dokonale vhodné pro všechny kočky od nejmenších koťat až po největší dospělé kočky. Desková plocha je částečně zakryta a obsahuje otvory, kterými může kočka během hraní prostrčit tlapky. Konstrukce hry je vyrobena ze silné vlnité lepenky a kočka ji může použít jako škrabadlo. Hra je dodávána s malým Wicked Ball míčkem, který může provádět různé manévry, jako je točení, skákání, nebo kutálení se. Míček obsahuje senzor, který rozpozná, když narazí na zeď, čímž se míč odrazí jiným náhodným směrem a zabrání uvíznutí míčku v otvorech, nebo jiných těsných místech. Barvené indikátory na míčku udávají intenzitu hry, zelené ( jemné – cvičení s míčem, který se kroutí kolem plochy), fialové (normální – míček se zrychluje a skáče) a červené světlo (aktivní – nejvíce pohyblivý míček). Míček je nabíjen pomocí USB kabelu, po úplném nabití nabízí čtyři hodiny nepřetržitého hraní a zábavu pro Vaše mazlíčky. Cheerbie je  typ plnohodnotných kočičích podnětů, které nabízejí spoustu různých herních možností, díky nimž se vaše kočička bude pohybovat a posilovat po celý den.

Jak to funguje: Stisknutím tlačítka na 3 sekundy zapnete míček Cheerble Ball, vyberte režim intenzity. Zelená pro jemný, modrá pro normální a fialová pro aktivní. Aktivujte Cheerble ball poklepáním nebo zatřesením a nechte Cheerble na ploše pro kočičího kamaráda. 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Hračky > Pro kočky

Produkt

Cheerble desková plocha pro kočky 3v1

Výrobce

EAN

6971883203939