info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

D.T.Systems Master Retriever 1100 – Pro 1 psa

6190 

D.T.Systems Master Retriever 1100 je profesionální elektronický výcvikový obojek vhodný pro všechna plemena psů a konstruován do tech nejnáročnějších podmínek. Malý, lehký a kompaktní Master Retriever 1100 disponuje dosahem až 1100 s anténním systémem MAXX-Range 360 a funkcemi vibrace a krátkého a dlouhého impulzu v 16ti úrovních. Nabíjecí, vodotěsný s možností výcviku až na 3 psy a praktickým zapínáním na magnet.
 

1 skladem

Katalogové číslo: DS65528240 Kategorie: ,

Zapomeňte na klasické výcvikové obojky, revoluce mezi výcvikovými obojky začíná s D.T. Systems. Výcvikový obojek D.T. Systems Master Retriever 1100 je vodotěsný profesionální obojek pro pokročilý, ale i základní výcvik všech plemen psů. Tento výcvikový obojek s dosahem neuvěřitelných 1100 metrů vám zabezpečí pohodlný a spolehlivý výcvik vašeho psa i v tech nejnáročnějších podmínkách jako je bažina či pole. Tento dosah zabezpečuje speciální MAXX-Range Internal anténní systém obojku, díky kterému anténa zachycuje neustále signál. Ergonomicky tvarovaná vysílačka, plně nabíjecí a vodotěsná. Díky rozmístěným tlačítkům, které jsou pro každou funkci zvlášť, dokážete vždy pohotově zareagovat a neztrácíte čas přepínáním mezi funkcemi. Vysílačka disponuje technologií Gentle Touch™ System, díky které si můžete svůj obojek nastavit na extrémně nízké hodnoty stimulace. Tzn. že stimulace může být emitovaná ve velmi malých krocích, tak aby váš pes nedostal pro něho až příliš velkou korekci. Přijímací obojek Master Retriever 1100 disponuje hned funkcemi – vibrace a krátký a dlouhý impulz, který si můžete nastavit až v 16ti úrovních. Verze obojku je pro výcvik až 3 psů.

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems Master Retriever 1100 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti neuvěřitelných 1100 metrů. Dosah 1100 metrů je vhodný pro profesionální, pokročilý, ale i základní výcvik všech plemen psů.

 

Typ korekce 

D.T. Systems Master Retriever 1100 má možnost využít jako korekci vibrace a elektrostatický impulz – krátký a dlouhý, který si můžete nastavit v 16-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. 

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka u D.T. Systems Master Retriever 1100 je osazena 9V baterii (není součástí balení), která při běžném používání vydrží až 6 měsíců. Přijímač je osazen nabíjecí akumulátorem a při běžném použití vydrží přibližně týden a víc. Při častém použití 1-3 dny. Životnost baterie vám ukazuje LED indikátor na obojku. 

 

Vodotěsnost 

Přijímač i vysílačka D.T. Systems Master Retriever 1100 jsou vodotěsné, nevadí déšť, sníh ani krátkodobé ponoření do vody, je tak vhodný i pro výcvik v blízkosti vody, do lesa či bláta.

  

Počet psů 

D.T. Systems Master Retriever 1100 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

D.T. Systems Master Retriever 1100 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 60 cm. 

 

Váha a rozměry

 Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 11,4 cm (s anténou), hloubku 2 a její váha je 113 gramů (včetně baterie a antény). Přijímač má šířku 4,5 cm, výšku 5 cm a hloubku 3 a jeho váha je 233 gramů (včetně baterie a obojku). 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

D.T.Systems Master Retriever 1100 – Pro 1 psa

Výrobce