info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 Camo – Pro – 3 psy

19570 

Elektronický výcvikový obojek D.T. Systems R.A.P.T. nabízí fantastický design zaoblené vysílačky s hands-free popruhem, který si snadno oblíbí i nároční majitelé psů. Cvičit s „volnýma rukama“ můžete  1 – 3 psy na dosah až 1200 m. K upozornění psa zvolte vibraci, impulzy v 16ti úrovních, programovatelné tlačítko nebo pohotovostní Booster. Zařízení je vodotěsné a má dobíjecí přijímač.

Datum doručení:Česká pošta: 10.07.2023
DPD: 10.07.2023
Zásilkovna: 10.07.2023

Katalogové číslo: DS51693023 Kategorie: ,

Elektronický výcvikový obojek D.T. Systems R.A.P.T. nabízí fantastický design zaoblené vysílačky s hands-free popruhem, který si snadno oblíbí i nároční majitelé psů. Cvičit s „volnýma rukama“ můžete  1 – 3 psy na dosah až 1200 m. K upozornění psa zvolte vibraci, impulzy v 16ti úrovních, programovatelné tlačítko nebo pohotovostní Booster. Zařízení je vodotěsné a má dobíjecí přijímač.

 

 

Tlačítko „RAPID ACCESS“ vám umožní nastavit korekci podle vašich potřeb. Krátký (půl vteřinová stimulace), dlouhý impulz (zajištěn pojistkou pro max 8 vteřin) ve zvolené intenzitě nebo pouze vibrace tak máte po ruce jediným stiskem tlačítka.

Výcvikový obojek D.T. systems R.A.P.T. 1400 nabízí upozornění vibrací nebo impulzem nastavitelným na stupnici 1 – 16. Jako pohotovostní řešení máte k dispozici také Booster, který si předem nastavíte na vyšší úroveň, než běžně používáte pro výcvik. Tlačítko urychlí vaši reakci v případě nečekané krizové situace, kdy pes utíká do silnice mezi auta nebo se pustí za zvěří a nereaguje na signál jindy dostatečné síly.

 

Vysílačka je navržena tak, aby každé funkci bylo přiřazeno samostatné tlačítko. Ovládání je tak jednodušší, velmi přehledné a ušetří vám zbytečný čas s přepínáním funkcí. Během tréninku se navíc nemusíte zatěžovat řešením, kam uložit vysílačku, postačí ji pohodlně provléknout na ruku a vaše ruce budou během výcviku volné. Výcvikový obojek D.T. Systems je vhodný pro malé, střední a velké psy. 

 

 

Dosah 1200 metrů už je vhodný pro potřeby lovců a profesionálních psovodů. Požadavkům profesionálního výcviku odpovídá vybavení speciální anténou MAXX-Range 360™ , která zachycuje okolní signál v plném rozsahu 360°. Bez obav tak budete i v náročném terénu, kde nejsou ideální podmínky pro šíření signálu. 

Vysílačka Elektronického výcvikového obojku D.T. System R.A.P.T. 1400 má extra citlivá tlačítka pro stimulaci,zároveň je ale můžete zablokovat a funkcí Lockout ™ se pojistit  proti nechtěnému stisku tlačítek stimulace.

 

Přijímač obojku D.T. System R.A.P.T. 1400 je velmí lehký, nabíjecí a zcela vodotěsný. Vysílačka je na 9V baterii a je vodotěsná, dokonce plave na hladině, takže ji neztratíte ani v případě, že vám upadne při náročném brouzdání se vodou. Zapínání na magnet. 

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti neuvěřitelných 1200 metrů. Dosah 1200 metrů je vhodný jak pro výcvik loveckých psů i do rukou  profesionálním psovodům. Speciální anténa Maxx-Range 360 zabezpečí příjem signálu v plném rozsahu.

 

Typ korekce 

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 má možnost využít jako korekci vibrace a elektrostatický impulz, který si můžete nastavit v 16-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači. Tlačítko Booster vám umožní okamžité zvýšení úrovně impulzu a pod Rapid Acces si můžete nastavit korekci, jakou chcete využívat.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka u D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je osazena 9V baterii, která při běžném používání vydrží až 6 měsíců. Přijímač je osazen nabíjecí NiMH akumulátorem. Přijímač vydrží při běžném použití přibližně týden a víc. Při častém použití 1-3 dny. Životnost baterie vám ukazuje LED indikátor na obojku. 

 

Vodotěsnost 

Vysílačka u D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je vodotěsná, nevadí jí déšť, sníh ani krátkodobé ponoření do vody. Vysílačka se při pádu do vody vznaší na hladině. Přijímač je také vodotěsný. Nevadí mu déšť či sníh, ani krátkodobé ponoření do vody.

 

 

Počet psů 

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce pak jednoduše přepínáte mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 56 cm. 

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou) její váha je 108 gramů (včetně baterie a antény). Přijímač má šířku 6,6 cm, výšku 3,8 cm a hloubku 1,9 cm a jeho váha je 133 gramů (včetně baterie). 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 Camo – Pro

Výrobce