info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 s lokátorem – Pro – 2 psy

20481 

Zapomeňte na klasické výcvikové obojky, revoluce mezi výcvikovými obojky začiná s D.T. Systems. Kolekce výcvikových obojků R.A.P.T. 1400 přichází s naprosto luxusním patentovaným designem vysílačky, který si ziská srdce všech náročných majitelů psů, myslivců či trénerů psů. Zaoblená vysílačka s univerzálním Hands Free R.A.P.T. popruhem, díky kterému máte „volné ruce“. R.A.P.T. 1450 má funkce vibrace, impulz v 16 úrovních, lokalizátor, Booster a dosah 1200 m. Možnost výcviku 3 psů, zapinání na magnet.

Datum doručení:Česká pošta: 23.02.2024
PPL: 23.02.2024
Zásilkovna: 23.02.2024

Katalogové číslo: DS61884622 Kategorie: ,

Zapomeňte na klasické výcvikové obojky, revoluce mezi výcvikovými obojky začiná s D.T. Systems. Kolekce výcvikových obojků R.A.P.T. 1400 přichází s naprosto luxusním patentovaným designem vysílačky, který si ziská srdce všech náročných majitelů psů, myslivců či trénerů psů. Zaoblená vysílačka s univerzálním Hands Free R.A.P.T. popruhem, díky kterému máte „volné ruce“ a i přesto získáte dokonalou kontrolu nad vašim psem díky tlačítku „RAPID ACCESS“. Toto tlačítko můžete nastavit na krátky (půl vteřinová stimulace) a dlouhy impuls (až 8 vteřin) nebo pouze vibrace. Výcvikový obojek D.T. systems R.A.P.T. 1400 disponuje funkcemi vibrace a impulz, který si můžete nastavit až v 16 úrovních a funkcí booster (okamžité zvýšení úrovně impulzu, kterou si sami nastavíte např. na úroveň 10 a použijete v případě, kdy je potřeba rychlá reakce a silnější impulz – např. když pes utíká na silnici mezi auta). Navíc tento výcvikový obojek R.A.P.T. 1450 obsahuje přijímač s beeprem (lokátorem), který je slyšitelný až na 1200 metrů. Možnost nastavení zvuku lokátoru pro každého psa zvlášť. Vysílačka má pro každou funkci tlačítko zvlášť, takže je zabezpečená rychlá reakce, která je při výcviku velmi důležitá. Výcvikový obojek D.T. Systems je vhodný pro malé, střední a velké psy. Dopřejte volnost nejen vašemu psovi ale i vašim rukám. 

 

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti neuvěřitelných 1200 metrů. Dosah 1200 metrů je vhodný jak pro základní, tak i profesionální výcvik loveckých psů. 

 

Typ korekce 

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 má možnost využít jako korekci vibrace a elektrostatický impulz, který si můžete nastavit v 16-tich úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači. Tlačítko Booster (Jump), které vám umožní okamžité zvýšení úrovně impulzu, kterou si sami nastavíte např. na úroveň 10 a použijete v případě, kdy je potřeba rychlá reakce a silnější impulz – např. když pes utíká na silnici mezi auta.

 

Baterie a nabíjení

Vysílačka u D.T. Systems R.A.P.T. 1450 je osazena 9V baterii, která při běžném používání vydrží až 6 měsíců. Přijímač je osazen nabíjecí NiMH akumulátorem. Přijímač vydrží při běžném použití přibližně týden a víc. Při častém použití 1-3 dny. Životnost baterie vám ukazuje LED indikátor na obojku. 

 

Vodotěsnost 

Vysílačka u D.T. Systems R.A.P.T. 1450 je vodotěsná, nevadí jí déšť, sníh ani krátkodobé ponoření do vody. Vysílačka se při pádu do vody vznáší na hladině. Přijímač je také vodotěsný. Nevadí mu déšť či sníh, ani krátkodobé ponoření do vody.

 

 

Počet psů 

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 56 cm. 

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou) její váha je 108 gramů (včetně baterie a antény). Přijímač má šířku 6,6 cm, výšku 3,8 cm a hloubku 1,9 a jeho váha je 133 gramů (včetně baterie). 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

D.T. Systems R.A.P.T. 1450 s lokátorem – Pro

Výrobce