info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Dávkovač pro psy a kočky Pawbo Crunchy

4991 

Pawbo Crunchy je inteligentní a moderní automatický dávkovač pro psy a kočky, který Vám umožní nakrmit vaše mazlíčky po dobu Vaší nepřítomnosti. Prostřednictvím mobilní aplikace můžete kdykoliv a kdekoliv zkontrolovat denní stav stravování, nutriční údaje nebo naplánovat další čas krmení vašeho mazlíčka. Aplikace upozorní na nízkou baterii, abnormální příjem potravy, nebo nedostatečné jídlo v dávkovači. Dávkovač disponuje záložní baterii a speciálním kruhovým dávkovacím mechanismem.
 

1 skladem

Katalogové číslo: DS26538338 Kategorie: , , ,

Ať už potřebujete nakrmit kočku nebo psa, Pawbo Crunchy je pro vás řešením! Díky svým jedinečným futuristickým funkcím se Pawbo Crunchy stává dalším inteligentním dávkovačem na trhu. Pomocí inteligentního dávkovače Pawbo můžete znát přesné množství jídla, které vaše čtyřnohá kamarádka sní a zajistit tak, že nikdy nebude mít hlad ani nadváhu. Nastavte denní dobu a množství, které může vás mazlíček sníst a Pawbo Crunchy se postará o zbytek. Pawbo Crunchy Vám ukáže i nutriční údaje jako jsou kalorie, tuky, hrubý protein nebo surová vlákna. Pawbo Crunchy vám také umožní použít baterie jako záložní zdroj napájení, aby se zajistilo, že i v případě výpadku nebudou mazlíčci Vaši mazlíčci hladovět.

Rozměry:

  • Ovládání pomocí smartphonu
  • Snadné nastavení krmného plánu
  • Možnost hlasové nahrávky do 10 s
  • Nastavíte až 10 porcí denně
  • Baterie jako záložní zdroj napájení 
  • Vhodné pro granule 0,3 až 2 cm
  • Speciální kruhový dávkovací mechanismus
  • Váha: 2,3 kg, rozměry: 36,1 x 42,2 x 32,8 cm

 

 

Pokud se Váš mazlíček při jídle dusí, nebo horlivě jí, je možné nastavit 10 jídel denně s dávkami od 20 g do 120 g a nastavit tak menší porce. Tím zabráníte zdravotním problémům, jako je dušení nebo žaludeční torze, které mohou být pro vaše domácí mazlíčky fatální. Postačí vám naplnit zásobník na granule a nastavit čas pro dávkování každé porce. Režim můžete nastavit manuálně, ale také v aplikaci Pawbo Crunchy, ať jste kdekoliv.

 

 

Díky speciálnímu kulatému dávkovacímu mechanismu Pawbo Crunchy se jídlo nikdy nezachytí. Je tak vhodný pro všechny tvary granule (0,3 až 2 cm). Vzhledem k tomu, že všechny části jsou odnímatelné, údržba bude jednoduchá. Všechna důležitá tlačítka i vstup adaptéru je schované v dolní straně dávkovače a zabraňuje tak nechtěnému dotyku Vašich mazlíčků. 

 

 

Aplikace Pawbo Crunchy je kompatibilní pro iOS (od verze 8.0) a Android (od verze 4.4). Aplikace umožní namluvit i krátké veselé audio, na které Váš miláček slyší a vždy těsně před krmením se přehraje a tím ho přivolá. 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Misky a fontány > Pro kočky > Dávkovače krmiva

Produkt

Dávkovač pro psy a kočky Pawbo Crunchy

Výrobce

EAN

4710180795998