info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Dogtra iQ MINI – Pro – 1 psa

6991 

IQ MINI patří mezi nejmenší výcvikové obojky americké značky Dogtra s funkcemi vibrace a impulz ve 100 úrovních. S dosahem 400 m a velmi malým a lehkým přijímačem je vhodný pro nejmenší a malá plemena od 1 do 15 kg. Výcvik lze rozšířit až pro 2 psy pomocí jediné ergonomické vysílačky. Zařízení je nabíjecí a ponořitelné až na 1 m do vody. 
 
 
 

1 skladem

Katalogové číslo: DS97362091 Kategorie: ,

Krátký / dlouhý impuls lze díky škále až 100 úrovní nastavit kolečkem na horní straně vysílačce a vyladit psovi na míru korekci s velmi jemnými rozdíly mezi jednotlivými stupni. Jak obojek, tak i vysílačka jsou nabíjecí pomocí magnetického nabíjecího kabelu a pyšní se velmi dobrou vydrží akumulátoru. Dogtra IQ MIN má ergonomicky tvarovanou vysílačku s velmi pohotovým ovládáním, tlačítka jsou rozdělena pro každou funkci zvlášť, což zaručí velmi rychlou reakci při výcviku. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů ve 100 úrovních a malým přijímačem, je obojek vhodný pro nejmenší a malá plemena od 1 do 15 kg. Zakřivená zadní deska a plastové kontaktní body na přijímači poskytují ergonomický efekt pro bezpečné umístění a nošení přijímače na malý krk pejska. Obojek je plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek Dogtra iQ Plus rozšířit pro výcvik 2 psů najednou (na vysílačce si můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy). 

 

 

Dosah obojku

Dogtra iQ MINI vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 400 m. Tento obojek je vhodný jak pro amatérský, tak i profesionální výcvik psů.

 

Typ korekce 

Dogtra iQ MINI využívá jako korekci vibraci a el. impulz (krátký nebo dlouhý), který je možné nastavit ve 100 úrovních. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Jednoduše si obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. 

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Dogtry iQ MINI jsou osazeny vyměnitelnou a rychlonabíjecí lithium-polymerovou baterií, přijímač o kapacitě 300 mAh, vysílač 500 mAh. Vydrž vysílačky i samotného obojku se v provozu pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojek i vysílačku nabijete během 2 hodin.

 

Vodotěsnost 

Dogtra iQ MINI je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve špatných podmínkách (les, bahno, běžný déšť). Vysílačka u Dogtry iQ Cliq je pouze voděoodolná (nevadí jí krátkodobý déšť nebo sníh).

 

Počet psů 

Dogtra iQ MINI je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce pak máte tlačítko pro přepínání mezi jednotlivými psy.

 


Délka obojku

Dogtra iQ MINI má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm, šířka 19 mm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,3 cm, výšku 12,6 cm, hloubku 2,5c m a její váha je 66 gramů. Přijímač má šířku 2,4 cm, výšku 5,2 cm, hloubku 3,2 cm a jeho váha je 40 gramů. 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Dogtra iQ MINI – Pro

Výrobce