info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Dogtrace d-mute ONE

2791 

Elektronický obojek D-mute ONE proti nadměrnému štěkání psů s malými rozměry, nízkou hmotností a dobíjecí baterií. Automatické módy – Auto Soft pro malá, střední plemena. Auto Hard pro větší plemena. 7 úrovní korekčních impulsů + zvukový signál. Životnost baterie na jedno nabití 3 měsíce. Nastavitelná citlivost magnetem. 100% vodotěsné. Univerzální protištěkací obojek pro psy od 2,5 kg.

4 skladem

Katalogové číslo: DS53454749 Kategorie: , ,

Elektronický protištěkací obojek D-mute ONE je spolehlivá a efektivní pomůcka pro omezení nadbytečné či neopodstatněné štěkání vašeho psa. Tento český výrobek nabízí jednoduché a citlivé řešení pro malé psy od hmotnosti 2,5 kg, díky jeho minimalistické konstrukci a regulovatelné intenzitě korekčních impulsů. Obojek je kompaktní, jak v případě řemínku, tak i přijímače, který je navíc 100% vodotěsný a ponořitelný. Obojek můžete bezproblémové využít i během deštivého počasí. Citlivost detekce štěkání a úroveň elektrostatického impulsu lze pohodlně nastavit pomocí magnetu. K dispozici jsou také režim automatické regulace nebo alternativa využívající pouze zvukové signály. Obojek rozpoznává štěkání díky vibracím hlasivek psa, což zaručuje, že se aktivuje pouze při štěkání psa, který obojek nosí. Minimalizuje se tak riziko nesprávné reakce na zvuky z okolí. Jde o jednu z nejšetrnějších možností protištěkacích obojků na trhu. Dobíjecí baterie obojku vydrží až 3 měsíce používání, což zajišťuje dlouhodobou bezúdržbovost. Dogtrace d-mute ONE je tak ideálním řešením pro zajištění klidu ve vašem domově i okolí bez zbytečného stresu pro vašeho psa.

 

 

Detekce štěkání

Dogtrace D-mute  ONE reaguje na vibrace hlasivek, obojek tedy nemůže žádném případě spustit jiný pes, který se pohybuje v blízkosti. Obojek se aktivuje při stékání, vytí či vrčení psa.

 

Typ korekce 

Dva automatické režimy, ve kterých se při štěkání postupně zvyšuje síla elektrostatického impulsu až do úrovně, kdy přestane pes štěkat. V režimu Soft se velikost impulsu zvyšuje velmi pozvolna a maximální síla impulsu je zhruba poloviční oproti režimu Hard. Oba automatické režimy disponují 10 úrovněmi impuls. Nastavit lze i šetrný zvukový signál.

 


Nastavení obojku

V režimu Auto má dva režimy – soft, určený pro malá a střední plemena psů a hard, určený pro větší a méně citlivé psy. Manuálně se dají tyto režimy modifikovat dalšími 7 úrovněmi korekčního impulsu. Nastavení obojku umožňuje přepnout zařízení i do módu čistě zvukového upozornění. 

 

Baterie a nabíjení

Li-Pol akumulátor poskytuje dlouhou výdrž až 3 měsíce na jediné nabití. Pro pohodlné dobíjení je součástí balení magnetický nabíjecí klip, který umožňuje snadné a rychlé nabíjení.

 

Vodotěsnost 

Dogtrace D-mute je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem, díky tomu je vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Můžete jej používat za deště i sněhu a pejsek se s ním může ponořit do vody.

 

   

 Plemeno 

Obojek je navržen přímo pro potřeby těch nejmenších plemen psů s hmotností od 2,5 kg, včetně jezevčíků, čivav, yorkšírských teriérů, německých špiců, malých kníračů, boloňských psíků, šeltií a dalších. Jeho minimalistický design nejen skvěle vypadá, ale díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům poskytuje pohodlné nošení i pro ty nejmenší členy psí rodiny

 

Délka obojku

Součástí balení je také pevný obojek, který je nastavitelný a pohodlný. Pejskovi nebude jeho nošení nepříjemné. Obojek si snadno nastavíte pro obvod krku 20 až 75 cm, šířka 1,5 cm.

 

 

Váha a rozměry

 Dogtrace D-mute ONE má velmi má lehký a ergonomicky tvarovaný přijímač, rozměry 55 × 27 × 21 mm a váží 31 g

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Protištěkací obojky > Obojky proti štěkání

Produkt

Dogtrace d-mute ONE

Výrobce

EAN

8595221014346