info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Dvířka Reedog EasyFlap Mini White + tunel

799 

Dvířka Reedog EasyFlap Mini + tunel jsou jednoduchá a velmi kvalitní dvířka, vhodná pro kočky a malé psy. Průchozí dvířka umožní vaší kočce nebo psovi pohodlný a svobodný průchod tam i zpět. Jedná se o dvířka s manuálním otevíráním a s vyměnitelným uzamykatelným flapem a tunelem.
 
 

100 skladem

Katalogové číslo: DS29646090 Kategorie: , ,

Reedog EasyFlap Mini + tunel jsou jednoduchá a velmi kvalitní dvířka, vhodná pro kočky a malé psy do maximální šířky hrudi 12,5 cm. Tato průchozí dvířka jsou od české firmy Reedog. Jedná se o základní model, který ale nabízí mnoho funkcí. Instalace dvířek je velmi jednoduchá a je možné je namontovat do dřeva, PVC, kovu i cihly. 

 

Hlavní funkce

  • Čtyřpolohové zamykání – zamknuto všemi směry, volný průchod dvonitř i ven, průchod jen dovnitř, průchod jen ven.
  • Funkce „Silent“– speciální štětinky po celém okraji flapu, zajistí maximálně tichý průchod psa nebo kočky. Už žádné bouchání dvířkami, když se vaše zvířátko vrací domů.
  • Silný magnet – zajistí dovírání dvířek a zamezí průvanu při silném větru.
  • Jednoduchá instalace – je možné je namontovat do dřeva, PVC, kovu, skla i cihly. 
  • Příslušenství – k instalaci dostanete kvalitní kovové šrouby a speciální krytky pro zajištění hezkého vzhledu. 
  • Barevné provedení – dvířka se dodávají v bílém nebo hnědém provedení. 
  • Rozměry dvířek  – dvířka se nabízejí ve velikosti S, M a L. 
  • Vyměnitelný flap – vyrobený z tvrzeného plastu, odolný proti poškrábání. Flap můžete jednoduše vyměnit. 

 

 

Hlavní výhoda dvířek Reedog EasyFlap Medium oproti konkurenčím modelům je funkce „Silent„. Jedná se speciální nano štětinky, které jsou umístěny po celém okraji flapu, díky tomu je zajištěn maximálně tichý chod dvířek. Už žádné nepříjemné bouchání po ránu nebo večer, při průchodu. Pokud pes nebo kočka projde, nic neuslyšíte. Navíc i při silnějším větru nedochází k otevírání dvířek a průvanu dovnitř. Na to dohlíží jak speciální štětiny, tak silný magnet, který je umístěný na spodní části flapu.

 

Dvířka Reedog EasyFlap Mini + tunel mají manuální otevírání s dorazem na magnet, vyměnitelný flap a speciální čtyřpolohový zámek. Díky zámku zajistíte volný průchod kočce nebo psovi tam i zpět, pouze jedním směrem nebo můžete dvířka úplně zamknout.

 

Dvířka EasyFlap se dodávají ve 2 velikostech. Střední model Reedog EasyFlap Medium má rozměr dvířek: šířka 19 cm, hloubka 5,3 cm a výška 19,5 cmrozměry flapu jsou: šířka 14,5 cm, hloubka 1 cm a výška 15,5 cm

Kvalitní příslušenství k instalaci. Žádné umělé šrouby jako u jiných modelů. U dvířek Reedog EasyFlap Mini + tunel jsou kvalitní šrouby včetně ochraných krytů, které zajistí hezký vzhled dvířek. 

Reedog EasyFlap nabízí různé barevné provedení. V současné chvíli se dvířka Reedog EasyFlap Mini nabízí v hnědém a bílém provedení. 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Dvířka > Dvířka pro psy

Produkt

Dvířka Reedog EasyFlap Mini White + tunel

Výrobce

EAN

8596067213153