info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

E-Collar Easy Educator EZ-900 – Pro – 4 psy žlutá

26560 

E-Collar Easy Educator EZ-900 je elektronický výcvikový obojek s dosahem až 800 m a funkcemi zvuk ve 4 úrovních, 7 stupňů vibrací a impulzy ve 100 stupních. Vysílač i přijímač jsou vodotěsné a odolné vůči nárazům. Vysílačku lze připnout na opasek a díky podsvícenému LED displeji je přehledná i ve tmě. Na obojku lze nastavit maximální hranici pro impulz.

Datum doručení:Česká pošta: 16.05.2024
PPL: 16.05.2024
Zásilkovna: 16.05.2024

Katalogové číslo: DS89596294 Kategorie: ,

E-Collar Easy Educator EZ-900 je elektronický výcvikový obojek s dosahem až 800 m a funkcemi zvuk ve 4 úrovních, 7 stupňů vibrací a impulzy ve 100 stupních. Vysílač i přijímač jsou vodotěsné a odolné vůči nárazům. Vysílačku lze připnout na opasek a díky podsvícenému LED displeji je přehledná i ve tmě. Na obojku lze nastavit maximální hranici pro impulz.

 

 

E-collar přichází s velmi moderním řešením výcvikového obojku v podobě Easy Educator EZ-900. Obojek se vyznačuje především výbavou šetrnými funkcemi, přesto je vhodný i pro temperamentní psy.

 

 

Easy Educator byl navržen tak, aby kontroloval, zda není impuls pro psa příliš silný. Prostřednictvím ovladače můžete vy sami nastavit požadovanou „maximální výši stimulace“, respektive hranici síly impulzu, kterou pak při výcviku nelze překročit. Cvičit a sledovat psa je možné nejen ve dne, ale také v noci, stačí nechat obojek blikat nebo staticky svítit. Výhodou je také možnost rychlého dobíjení prostřednictvím USB nebo nabíječky. Tento výcvikový obojek vám pomůže poprat se s i těmi největšími výzvami při výcviku pejska. Ecollar se řadí mezi nejlepší výcvikové obojky na trhu.

 

 

Hlavní funkce obojku

 • Jeho dosah je až 800 metrů, psovi tedy při výcviku můžete poskytnout mnohem více svobody než na vodítku, přesto nad ním neztrácíte kontrolu.
 • Vhodné pro všechna plemena psů od 5 do 90 kg
 • Navzdory tomu, že je přijímač lehký (váží 70 g), malý (jeho rozměry jsou 5x4x2,5 cm), hodí se i pro velká plemena.
 • Výhodou je technologie COS, která garantuje „lidskost“ výcviku. Díky této unikátní technologii kontroly stimulace se podařilo odbourat záškuby při impulzu.
 • 7 stupňů vibrací, 4 stupně tónů a 100 úrovní impulzů umožňující přizpůsobení výcvikového obojku citlivosti, potřebám a temperamentu vašeho psa.
 • Obojek podle potřeby bliká nebo staticky svítí.
 • Pro přesnost ovládání po tmě představuje veliký přínos ovladač s podsvíceným LCD displejem.
 • Vodotěsnost a odolnost vůči nárazům – obojek je ideální pro temperamentní a energické psy. Nezničí ho ani voda nebo silný náraz.
 • Díky funkci Lost Transmitter Beeper není ztráta vysílače žádná tragédie. Pokud se něco takového přihodí, vysílač snadno znovu naleznete pomocí „bzučáku“, tedy zvukového signálu.
 • Možnost nastavení maximální výše stimulace a funkce Lock and Set vám nedovolí během výcviku omylem překročit hranici síly impulzu, která by pro psa mohla být nebezpečná.
 • Funkce Tapping Sensation se podobá klasickým vibracím u jiných výcvikových obojků, impulz je ale o něco silnější, takže výcvik má smysl i u méně citlivých psů.

 

 

Dosah obojku

S obojkem E-Collar Easy Educator EZ-900 můžete trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Dosah 800 metrů je dostatečný pro běžný i profesionální výcvik. Díky speciální patentované anténě nedochází ke ztrátám signálu v lese a horších podmínkách. 

 

Typ korekce 

Obojek využívá 4 stupně zvukových upozornění, 7 stupňů vibrací a 256 stupňů korekce, které jsou rozdělený do 100 úrovní. Intenzitu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit, pomocí kolečka na vysílači. Obojek dále disponuje technologií Booster (okamžité zvýšení úrovně) a momentální či kontinuální korekcí (krátký impuls, dlouhý impuls). Dále lze vybrat z několika módů zvuků, vibrací a stimulace. Víc o funkcích najdete v manuálu.  

 

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou osazeny dobíjecím a vyměnitelným Li-Polymer akumulátorem o kapacitě 3.7V a 400 mAh, který se nabije během 2 hodin. Při každodenním použití vydrží vysílačka v provozu přibližně 30 dní a přijímač 14 dní

 

Vodotěsnost 

E-Collar Easy Educator EZ-900 je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 12,5 metrů a plně vodotěsnou vysílačkou, která navíc na hladině plave. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u EZ-900 je také vodotěsná a navíc plave na vodě. 

 

Počet psů 

E-Collar Easy Educator EZ-900 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 4 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Displej

E-Collar má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele – typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. Pomocí vysílačky můžete dálkově zapnout vysoce svítivé LED světlo na přijímači, které bliká nebo stále svítí. 

 


Délka obojku

E-Collar Easy Educator EZ-900 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z biotanu (materiál pevnější než kůže a plast). Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má rozměry 10,2 x 4,6 x 3,2 cm a 119 gramů. Přijímač má rozměry  5 x 4 x 2,5 cm a 68 gramů. Díky větším rozměrům a váze přijímače doporučujeme tento model spíše pro střední a větší plemena psů. Výrobce udává od 2kg, my doporučujeme od 5kg.

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

E-Collar Easy Educator EZ-900 – Pro

Výrobce