info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

E-collar PG-300

11491 

Nejnovější obojek pro malé psy a kočky od značky E-Collar je tu! Spolehlivý výcvikový obojek PG-300 s dosahem až 800 m, nabízí funkci zvuku a vibrace ve 100 úrovních. Vysílač i přijímač jsou ponořitelné a odolné vůči nárazům. Vysílačku lze připnout na opasek a díky podsvícenému LED displeji je přehledná i ve tmě. Obojek je vhodný pro všechna plemena psů, ideální pro citlivé, plaché, hluché psy i kočky od 5 kg. 

2 skladem

Katalogové číslo: DS20045000 Kategorie: ,

E-Collar PG-300 je malý výcvikový obojek pro komunikaci s vaším psem bez elektrické stimulace. Obojek nabízí funkci zvuku a 100 úrovní nastavitelných vibrací, které nabízí tři různé druhy. Humánní, spolehlivý, pohodlný obojek je vhodný pro všechna plemena psů i koček, je také vhodný pro citlivé, plaché i hluché psy. S dosahem 800 m můžete svého psa nechat volně pobíhat a nemusíte se bát, že budete křičet, aby se vrátil. Funkce bezpečnostního zámku snižuje možnost, že se úroveň korekce samovolně změní a chytrá funkce bzučáku pomáhá najít ztracený vysílač, který dokáže plavat na vodě. Pokud trénujete vašeho chlupáče v odpoledních či večerních podmínkách můžete pomocí vysílače rozsvítit nebo blikat pomocí LED světla na přijímači, což vám umožní sledovat nebo lokalizovat vašeho psa ve tmě. Obojek i přijímač jsou voděodolné a odolné proti nárazu, je testován tak, aby vydržel nejextrémnější podmínky pro výcvik psů. Biotanový obojek se snadno čistí a můžete ho snadno zkrátit, aby psovi pokaždé skvěle a pohodlně seděl.

Hlavní funkce

 • Malý LCD displej s modrým podsvícením
 • Vhodný i pro citlivé, hluché, nebo plaché psy i kočky
 • Vestavěný bzučák ztraceného vysílače
 • Lze rozšířit na systém pro 2 psy (PG-302)
 • Pogumovaný a protiskluzová vysílačka
 • Funkce zvuku a 100 úrovní vibrace 
 • Ponořitelný přijímač až do 12,5 m
 • Odolný materiál do nejextrémnějších podmínek
 • Noční viditelná světla a podsvícený LCD displej
 • Rychlé nabíjení pomocí USB kabelu
 • Intuitivní design a ergonomické tvary

 

 

 

Dosah obojku

E-collar PG-300 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Dosah 800 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. PG-300 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

PG-300 nabízí funkci vibrace, která je možné nastavit ve 100 úrovních a zvuku. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílačce.

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u PG-300 jsou osazeny dobíjecím a vyměnitelným Li-Polymer akumulátorem o kapacitě 3.7V a 400 mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití a při každodenním použití vydrží vysílačka v provozu přibližně 30 dní a přijímač 14 dní. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

 

Vodotěsnost 

PG-300 je dodáván s ponořitelným přijímačem až do 12,5m. Vysílač je voděodolný, ovšem plovoucí, pro případ upuštění do vody. Je tedy vhodný jak pro základní výcvik, tak pro výcvik loveckých či záchranářských psů. 

 

Počet psů 

PG-300 je možné použít pro ovládání více psů najednou Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou (PG-302).

 

Displej 

PG-300 má malý modrý podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji má veškeré ukazatele – typ korekce, vybraného psa, sílu korekce a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

 

Délka obojku

PG-300 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z biothanu, který se snadno čistí a lze ho snadno zkrátit. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná až do 72 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 6,5 cm, výška 11 cm, hloubku 3 cm a její váha je 100 gramů. Přijímač má šířku 3,8 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 2,5 cm a jeho váha je 101 gramů. 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

E-collar PG-300

Výrobce

EAN

811938020820