info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

E-Collar Tactical K9-400 – Pro – 1 psa

13490 

E-Collar Tactical K9-400 je vysoce kvalitní elektronický výcvikový obojek s dosahem až 1 200 m a nabídkou funkcí zvuk, vibrace, impulz ve 100 úrovních a Booster. E-Collar má špičkovou vodotěsnost, unikátním designem vysílačky, která se navíc při pádu do vody vznáší na hladině. Jednoduché ovládání, LCD displej a 3 volitelné režimy výcviku. Pro 1- 2 psy od 2 kg.

1 skladem

Katalogové číslo: DS92495878 Kategorie: ,

E-Collar Tactical K9-400 je vysoce kvalitní elektronický výcvikový obojek s dosahem až 1 200 m a nabídkou funkcí zvuk, vibrace, impulz ve 100 úrovních a Booster. E-Collar se vyznačuje špičkovou vodotěsností i pro potápění, unikátním designem vysílačky padnoucí do dlaně, která se navíc při pádu do vody vznáší na hladině. Jednoduché ovládání, LCD displej a 3 volitelné režimy výcviku. Pro 1 – 2 psy od 2 kg. V balení s extra pohodlným nastavitelným řemínkem.

 

E-Collar Tactical K9-400 je nejmenší dobíjecí obojek na trhu s dosahem až 1200 m. Díky ergonomické vysílačce a dobře tvarovanému přijímači je zajištěno pohodlné nošení jak pro samotné zvíře, tak i manipulace s ovladačem pro jeho majitele. Vysílačka se při výcviku zcela skryje do dlaně a tlačítka ovládání spadají přímo pod vaše prsty. Obojek se tak vyznačuje velmi intuitivním ovládáním bez nutnosti neustálé kontroly nastavení.

S řemínkem Bungee Collar máte jistotu, že pejskovi perfektně sedne na krku, bude pohodlný a dobře nastavitelný.

E-Collar jako obvykle poskytuje profesionální funkční výbavu s možností zvuku, vibrací, impulzu ve 100 úrovních a Booster. Běžné vibrace jsou při tom u E-Collar Tactical K9-400 nahrazeny efektivní stimulací s názvem Tapping Sensation, která je oproti klasickým vibracím o něco intenzivnější a umožní vám tak účinně využívat vibrace i pro temperamentnější psy, kde se obvykle musí přistoupit k impulzu.

Impulzy ve 100 stupních umožňují velmi flexibilní a přizpůsobivé nastavení síly korekcí až do samého detailu. Proto si touto volbou můžete být jisti, ať už máte doma za chlupáče jakékoliv plemeno a temperament. Pro krizové situace má E-Collar řešení Booster a můžete tak impulz v případě nutnosti jediným stiskem tlačítka navýšit až o několik úrovní. Funkce je vhodná pro psí útěkáře nebo temperamenty se sklony k podléhání pudovým reakcím.

 

 

Tapping Sensation se podobá klasickému vibrování, ale je o něco intenzivnější, takže se hodí i pro méně citlivé psy. Uživatelé jistě ocení také plovoucí, vodotěsný vysílač, u kterého nehrozí, že by klesl ke dnu. Pokud patříte k těm, kteří pořád něco ztrácí, ani tak nemusíte věšet hlavu, lze ho totiž zapnout a lokalizovat pomocí zvukového signálu. Samotný přijímač u E-Collar Tactical K9-400 je vodotěsný a ponořitelný až do 12,5 metrů. Navíc disponuje vysoce svítivou LED diodou, kterou aktivujete na dálku. Samotný obojek disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, který je možné nastavit ve 100 úrovních. 

 

 

Hlavní funkce obojku

  • Dosah až 1200 metrů vás vybaví spolehlivou kontrolou i v členitém terénu
  • Vhodné pro psy již od 2 kg a více.
  • Technologie COS zajistí širokou škálou impulzů s možností detailního nastavení, aby nebylo nutné korekci zbytečně zesilovat.
  • Díky funkci Lost Transmitter Beep stačí spustit zvukový signál a vysílač najít po zvuku.
  • Tapping Sensation je systém podobný vibracím u jiných výcvikových obojků, umožňuje však mnohem efektivnější práci s některými psy. Impuls Tapping Sensation má totiž větší sílu než klasické vibrace  a je tedy ideální pro psy, kteří obvyklé vibrování nezaznamenají a je třeba použít impulz.
  • Tři tréninkové reřimy umožňují přizpůsobit výcvik potřebám vašeho psa. Všechny fungují právě na základě Tapping Sensation, nikoliv na základě tónů nebo běžných vibrací.
  • Noční sledování psa v podobě světelných signálů na obojku vnáší klid i do půlnočního venčení pejsků, ať už necháte obojek blikat, nebo svítit.
  • Vodotěsnost – voda vysílači rozhodně nevadí. Vysílač i přijímač je vodotěsný a ponořitelný až do hloubky 12,5 metrů. Navíc je vysílačka plovoucí.
  • Modře podsvícený LCD displej vám zpříjemní výcvik ve tmě.
  • 100 úrovní impulzů s možností nastavení kontinuální a momentální korekce a funkce Booster (okamžité zvýšení síly o několik úrovní)

 

 

Dosah obojku

E-Collar Tactical K9-400 vám pomůže trénovat  psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 1200 m. Dosah 1200 m je skvělý i pro náročný výcvik pracovních psů. E-Collar Tactical K9-400  i v lese a členitém terénu, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

E-Collar Tactical K9-400 disponuje funkcemi zvuk, vibrace, kontinuální a momentální impulz, který je možné nastavit ve 100 úrovních,  Booster a Flash Light pro lokalizaci psa ve tmě. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Tapping Sensation představuje inovativní zpracování technologie pro vibrace, které jsou intenzivnější než je běžné, a umožní tak výcvik i temperamentním psům.

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u E-Collar Tactical K9-400 osazeny dobíjecím a vyměnitelným Li-Polymer akumulátorem o kapacitě 3.7V a 400 mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití a při každodenním použití, vydrží vysílačka v provozu přibližně 30 dní a přijímač 14 dní. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

 

Vodotěsnost 

E-Collar Tactical K9-400 je dodáván s ponořitelným přijímačem až do 12,5m, pejsek se s ním může potápět, obojek je vhodný pro výcvik ve vodě. Vysílač je vodotěsný a plovoucí, pro případ upuštění do vody. E-Collar Tactical K9-400 je tedy vhodný jak pro základní výcvik, tak pro výcvik loveckých či záchranářských psů. 

 

Počet psů 

E-Collar Tactical K9-400 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou.

 

Displej 

E-Collar Tactical K9-400 má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele – typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

 

Délka obojku

E-Collar Tactical K9-400 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z biotanu (silnější než kůže a plast). Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má průměr 6,7cm, hloubku 3,2cm a její váha je 96 gramů. Přijímač má šířku 5cm, výšku 3,8cm, hloubku 2,8cm a jeho váha je 68 gramů. 

 

 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

E-Collar Tactical K9-400 – Pro

Výrobce