info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

E-collar The Boss ET-800 – Pro – 1 psa

14991 

Prvotřídní pbojek pro výcvik velkých psů od výrobce E-Collar nabízí zvuk, vibraci a 100 úrovní impulzu pro přesné nastavení na míru. Vodotěsný přijímač i vysílač zajistí výcvik psa ve vodě a dosah funkcí na vysokou vzdálenost 1600 m. Jedinečný komfort s funkcí „Booster“ a „Zámek nastavení“ doplňuje intuitivní ovládání tlačítky na ergonomickém ovladači. Možnost nastavit pouze vibrace.

4 skladem

Katalogové číslo: DS10931322 Kategorie: ,

Prvotřídní obojek pro výcvik velkých psů od výrobce E-Collar se zvukem, vibrací a 100 úrovní impulzu pro přesné nastavení na míru psovi. Vodotěsný přijímač i vysílač zajistí výcvik psa ve vodě a dosah funkcí na vzdálenost 1600 m. Jedinečný komfort s funkcí „Booster“ a „Zámek nastavení“ doplňuje intuitivní ovládání tlačítky na ergonomickém ovladači

E-Collar ET 800 – Když dostanete, co potřebuje mistr…

Špičkový produkt vhodný pro výcvik profesionálů, ale i běžný trénink nabízí korekce vibrace + impulz ve 100 úrovních. Před každou korekcí předchází zvukový signál, který můžete kdykoliv vypnout. Lze také blokovat korekce impulzem a vytvořit pouze vibrační obojek.

Ergonomický ovladač padne přesně do dlaně a jednotlivá tlačítka pro každou funkci zvlášť odpovídají poloze prstů při úchopu zařízení. Máte tak jistotu správného ovládání, aniž musíte kontrolovat neustále zařízení očima.

Funkce Booster uloží zvýšenou úroveň impulzu, na kterou váš pes reaguje v náročných situacích, kdy je citlivost psa na podněty snížená. Mezi takové situace náleží prudké pudové reakce psa, jako pronásledování zvěře, jiných psů apod. V případě potřeby vám potom postačí stisknout tlačítko Booster a impulz se o požadovanou úroveň skokově navýší. Nic nemusíte zdlouhavě přenastavovat, zatímco potřebujete rychle zareagovat.

Funkce Zámek nastavení uchová beze změny vaše optimální nastavení a vy nemusíte zařízení pro každé použití znovu nastavovat. Soustřeďte se na výcvik, nechtěné stisknutí tlačítek je znemožněno. 

Vestavěné osvětlení usnadní váš výcvik v podmínkách ztížené viditelnosti a zařízení disponuje také ochranou proti vodě. Ponořitelný do hloubky 150 m umožní i výcvik ve vodě. Důmyslná konstrukce ovladače zajistí, že se při pádu do vody zařízení ve vodě vznáší, čímž se výrazně snižuje riziko ztráty.

S podsvíceným LCD displejem máte kdykoliv jasný přehled o nastavení. 

V balení jsou k dispozici elektrody o dvou délkách pro zajištění optimálního dosednutí obojku na krku psa.

 

 

Výbava pro výcvik, se kterou se dostanete pouze výš…

Kdo ocení pohodlí, klid a jistotu, která vás podpoří při náročném tréninku, ten se s modelem výcvikového obojku ET 800 E-Collar rychle sžije. Zařízení vám dopřeje propracované funkční detaily, které uživatelsky posouvají obojek na špičku mezi výcvikovými produkty vůbec. Pozornost rozhodně zaslouží zamykání funkcí, kdy jednoduše uchováte vaše nastavení bez dalšího zásahu tak, jak se vám nejlépe osvědčilo. V terénu vám tato funkce může poskytnout pojistku proti nechtěnému přepnutí tlačítek. Obojek dostanete se dvěma délkami elektrod pro správné optimální nasazení obojku. Ale to je stále pouze začátek.

E-Collar ET 800 vám dovolí velmi pečlivě a precizně nastavit korekci tak, aby vyhověla pro vašeho psa přesně na míru. 100 úrovní pro impulz toto detailní nastavení umožní, protože mezi jednotlivými stupni korekce jsou velmi jemné přechody. Pokud byste se cítili při používání impulzů nepohodlně, postačí jeho funkci vypnout a výcvik dále zajistíte pouze korekcí s vibracemi. Před každou korekcí, ať již impulzem či vibrací, bude pes upozorněn zazněním tónu. Tato praktická výcviková pomůcka vede k možnosti vybudovat u psa reflex již na samotné zaznění tónu. Za bezproblémové využití E-Collaru ET 800 i v náročném terénu ručí velký dosah,  prvotřídní vodotěsné vlastnosti i dispozice samotného zařízení. Díky tomu máte vždy jistotu, že váš výcvik bude probíhat podle plánu. Precizní design ovladače vyhoví přesně do ruky a jednotlivá tlačítka padnou přímo pod vaše prsty. Tím vám výrobce nadělil do ruky možnost pohotového, spolehlivého a současně intuitivního ovládání funkcí.

 

 

Dosah obojku

Prvotřídním výcvikový obojek E-Collar  vám umožní cvičit psa na vzdálenost až 1600 m v ideálních podmínkách. Hodí se pro požadavky náročného stupně výcviku do rukou profesionálů.

 

Typ korekce 

Obojek využívá pro korekci nevhodného chování psa vibrace a elektrostatický impulz. Impulz lze nastavit ve 100 úrovních, a proto budete schopni nalézt přesně tu správnou úroveň pro temperament vašeho psa. Široká škála úrovní se totiž vyznačuje detailními rozdíly mezi jednotlivými úrovněmi. Využít můžete také funkci Booster pro skokové navýšení impulzu, na které pes zareaguje v nestandardních situacích, kdy např. pronásleduje zvěř a nevnímá běžné povely. Korekci impulzem lze zcela vypnout a využívat pouze vibrace. Možnost nastavení tónů.

 

Baterie a nabíjení

E-Collar vyžaduje pro napájení Lithium polymerové baterie, které díky funkci rychlonabíjení postačí nabíjet cca 2 h. Duální nabíjení.

 

Vodotěsnost

Přijímač i vysílač zařízení disponuje výbavou proti vodě. Obojek je ponořitelný do hloubky 150 m, proto umožňuje i výcvik ve vodě. Ovladač je vybaven praktickou funkcí, kdy se při pádu do vody vznáší na hladině.

 

Počet psů

Obojek je určen pro výcvik 1 psa většího plemene, s váhou od 11 kg. 

 

Délka obojku

Řemínek na obojku je nastavitelný, s délkou 76 cm.

 

Váha a rozměry

Přijímač obojku: Rozměry – 7 x  4,3 x 3 cm; Hmotnost – 0,1 kg. Ovladač: 7 cm průměr, 3,3 cm hloubka; Hmotnost –  0, 1 kg

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

E-collar The Boss ET-800 – Pro

Výrobce