info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Fontána Petkit Eversweet 3 Pro

2490 

Inteligentní vodní fontána s kapacitou 1,8l s bezdrátovým čerpadlem a pokročilým filtračním systémem pro malé psy a kočky. Kvalitní fontána z nerezové oceli nabízí inteligentní, normální a noční režim. Vícevrstvý filtrační systém filtruje vlasy a prach, odstraňuje zápach a těžké kovy. Vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů. Extrémně nízká hlučnost do 35 dB. Propojení s aplikací PetKit pro Android a IOS.

Datum doručení:Česká pošta: 25.04.2024
PPL: 25.04.2024
Zásilkovna: 25.04.2024

Katalogové číslo: DS42890537 Kategorie: , ,

PETKIT Eversweet 3 PRO je automatická vodní fontána pro domácí mazlíčky s bezdrátovým čerpadlem (základna produktu je kabelová, vodní čerpadlo je bezdrátové). Bezdrátový design nabízí bezpečný zážitek z pití a zároveň se snadno čistí, protože bezdrátové vodní čerpadlo a hlavní jednotku lze mýt samostatně. Vícevrstvý filtrační systém obsahuje filtr s vysokou hustotou, aktivní uhlí ze skořápek kokosových ořechů a iontoměničovou pryskyřici, filtruje vlasy, prach a další nežádoucí látky. 3 pracovní režimy nabídnout inteligentní (aktivace v intervalu 3 minut), normální režim (neustály provoz) a noční režim (vypne led indikátory), lze nastavit pomocí jediného tlačítka na fontáně, nebo bezplatnou aplikaci PETKIT přes bluetooth vašeho chytrého telefonu, která může pomoci při sledování zbývající vody a stavu filtru. 

Kapacita fontány: 1,8 l, rozměry: 19,5 x 19,5 x 14,8 cm, hmotnost: 1,28 kg. 

 

  • Fontánka má kapacitu 1,8l a díky správné výšce umožňuje Vašemu mazlíčkovi udržet si dobrou polohu při pití, 1 až 2 kočkám obstará čerstvou vodu na 5-7 dní, když nejste práve doma. Její vnitřek je vyroben z kvalitní vysoce teplotně odolné nerezové oceli 304, kterou můžete mýt v myčce na nádobí a samotná fontána využívá bezdrátové čerpadlo, nemá tak žádné vnitřní dráty a pití je pití je tak bezpečnější. Hlavní část zařízení je navíc odnímatelná, bezdrátový design zajistí snadné čištění.

 

  • Fontána pro psy a kočky je vybavena profesionálním filtrem, který se skládá z více vrstev a zaručuje čistotu filtrované vody. S vysokou přesností vás zbaví chloupků a prachu a použití aktivního uhlí ze skořápek kokosových ořechů pomáhá eliminovat nepříjemné pachy. Filtr také obsahuje iontoměničovou pryskyřici, která odstraňuje těžké kovy z vody, to zajistí, že váš mazlíček bude mít přístup k čisté vodě kdykoli během dne nebo v noci. Fontána má také tichý čerpací systém s provozním hlukem při úrovni spánku 35 dB, takže vás v noci nebude rušit tekoucí voda, nebo kapání vody. Fontána pro domácí mazlíčky je napájena kabelem USB. 

 

  • Inteligentní bezdrátová fontána pro psy a kočky využívá k ovládání pomocí Bluetooth mobilní aplikace PETKIT, takže si můžete užívat pohodlné ovládání na dálku. Speciální bezplatná aplikace PETKIT vám umožňuje ovládat stav filtru a také stav zařízení. Výhodou je také světelný indikátor, který vás bude informovat o zvoleném režimu provozu a zajistí vašim mazlíčkům neustálý přístup k čerstvé vodě. Fontána PETKIT nabízí inteligentní režim (aktivace v intervalu 3 minut), normální režim (neustály provoz) a noční režim (vypne led indikátory).

 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Misky a fontány > Fontány a dávkovače vody

Produkt

Fontána Petkit Eversweet 3 Pro

Výrobce

EAN

6973293807745