info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Garmin Delta SE

9991 

Garmin Delta SE je moderní elektronický výcvikový obojek pro všechna plemena psů od 15 kg do 90 kg s funkcemi zvuk, vibrace, dlouhý a krátký impulz v 10ti stupních. Na vzdálenost až 800 m můžete cvičit i 2 psy pomocí jediné vysílačky. Zařízení je nabíjecí, odolné a ponořitelné do 1 m. 
 
 
 

1 skladem

Katalogové číslo: DS90682667 Kategorie: , ,

Výcvik psů nemusí být složitý. Jen dálkový ovladač a psí obojek Delta SE vám budou stačit k tomu, abyste svého psího společníka naučili sednout, zůstat i jiné kousky rychle a snadno. Garmin Delta SE je moderní elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace, dlouhý a krátký impulz v 10ti stupních, otočením kolečka na  ovladači jednoduše zvýšíte, nebo snížíte úroveň intenzity. Na vzdálenost až 800 m můžete cvičit i 2 psy pomocí jediné vysílačky. Zařízení je nabíjecí, odolné a ponořitelné do hloubky 1 m. Ovladač nabízí jednoduché ovládání pomocí třech tlačítek a ergonomicky tvar pro pohodlné držení. Obojek je vhodný pro všechna plemena psů od 15 kg do 90 kg. 

Hlavní funkce:

  • Snadný výcvik díky ručnímu ovladači se 3 tlačítky, který padne akorát do ruky
  • Tři výcvikové korekce – zvuk, vibrace a 10 úrovní krátkého a dlouhého impulsu
  • Přepínač pro ještě snadnější výcvik dvou psů najednou
  • Dosah až 800 m
  • Snadné ovládání umožňuje soustředit se na psa během výcviku
  • Krátké a dlouhé kontaktní body
  • Robustní a odolný vůči povětrnostním vlivům
  • Ponořitelné zařízení až do 1 m

 

 

 

Dosah obojku

Garmin Delta SE vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Dosah 800 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Garmin je spolehlivou volbou pro použití ve městě, ale i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Typ korekce 

Garmin Delta SE umožňuje korigovat chování zvukovým upozorněním, vibrací a krátkým / dlouhým elektrostatickým impulzem s regulací intenzity v 10 stupních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv pohotově zvýšit nebo snížit otočením kolečka na vysílači. Otočný ovladač impulzu poskytuje zároveň plynulý přechod mezi úrovněmi.

 

Baterie a nabíjení

Napájení v režimu rychlo-nabíjení zajistí funkce v provozu přijímače a vysílače  60 hodin bez nutnosti dalšího dobití dle způsobu a frekvence užívání. Obojek disponuje lithium – iontovou dobíjecí baterií. 

 

Vodotěsnost 

Garmin Delta SE je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru (max po dobu 30 minut) s označním IPX7. Je tak ideální volbou pro trénink psů v náročných podmínkách (les, bahno nebo okolí vody), ale není určen pro ponor či plavání na dlouhou dobu.

 

Počet psů 

Garmin Delta SE je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce po té jednoduše přepínáte pomocí tlačítka mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

Garmin Delta SE má velmi pevný a kvalitní obojek z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Obojek disponuje rozměry pro nastavení od 20 do 65 cm objemu krku.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 12,5 cm a hloubku 2,7 cm, její hmotnost je 86 g. Přijímač má šířku 3,5 cm, výšku 5,8 cm a hloubku 3,5 cm, jeho váha je 71 g.

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > GPS obojky > GPS obojky pro psy

Produkt

Garmin Delta SE

Výrobce

EAN

753759297770