info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Generátor proudu Fencee power P20 – do 15 km

2490 

Zdroj pro elektrický ohradník GENERÁTOR fencee power P20 je univerzálně použitelný pro krátké, střední i dlouhé ohrady do 15 km. Vhodný je pro citlivější i méně citlivá zvířata jako jsou psi, koně, skot, ovce, kozy, drůbež i jako ochrana před zvěří.

Datum doručení:Česká pošta: 16.06.2023
DPD: 16.06.2023
Zásilkovna: 16.06.2023

Katalogové číslo: DS90317462 Kategorie: , ,

Zdroj fencee power P20 je univerzálně použitelný pro krátké až středně dlouhé ohrady do 15 km a především pro citlivější zvířata jako jsou psi, domáci dobytek, kočky, koně. Také dokonale ochrání úrodu před vysokou zvěří, srnčí a divokých prasat. Kompaktní moderní konstrukce ohradníku s vypínačem a nejnovější mikroprocesorovou technologií uvnitř nabízí praktická řešení a umožňuje snadnou instalaci. LED kontrolka na přední straně signalizuje provoz zdroje. Inteligentní elektronika s technologií SafeShock umožňuje obzvlášť bezpečné ohrazení se speciálně sníženým výstupním napětím.
Vhodné pro použití plus-mínus vedení, kdy oba dráty jsou vedeny souběžně a k impulsu dochází při jejich propojení. Tato přímá cesta způsobuje, že elektrický impuls je obzvláště intenzivní, ale zároveň i citlivější pro zvíře, protože proud protéká jen malou částí těla.

 

Jak funguje elektronický ohradník?

Elektronický ohradník se skládá z elektronického generátoru a ohrazení vytyčeného sloupky a vodiči. Elektronický generátor zásobuje vedení ohradníku proudovými impulsy. Tyto impulsy jsou charakteristické vysokým napětím a velmi krátkým trváním. Zásah elektronickým proudem je velmi nepříjemný a zvířata se učí rychle ohradník respektovat. 

Jaké jsou výhody elektronického ohradníku?

Elektronický ohradník má mnoho výhod oproti tradičnímu plotu. 

  • Sestavení ohradníku vyžaduje méně práce a nákladů na materiál než tradiční plot.
  • Flexibilní obměňování a překládání výběhu je možné dle potřeby. Rychlé a lehké sestavení a demontáž dočasných ohrazení.
  • Určeno pro hlídání i ochranu různých zvířat
  • Nezpůsobuje zvířatům žádná zranění
Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Ohradníky > Elektrické ohradníky

Produkt

Generátor proudu Fencee power P20 – do 15 km

Výrobce

EAN

8595221013240