info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

GPS obojek a monitor aktivity Eyenimal

4490 

GPS zařízení pro psy i kočky sleduje v reálném čase jejich pohyb, ukládá trasy, umožní zabezpečit radius pohybu, ale ohlídá také fyzickou aktivitu mazlíčka. Pro ideální péči o bezpečnost a zdraví jednoduše uložte zdravotní záznamy, sdílejte je s veterinářem a snadno kontrolujte datum prohlídky. Navíc rozšíříte vaše kontakty díky sdílení profilu mazlíčka s přáteli na sociálních sítích.

Datum doručení:Česká pošta: 06.05.2024
PPL: 06.05.2024
Zásilkovna: 06.05.2024

Katalogové číslo: DS41778374 Kategorie: , ,

GPS zařízení pro psy i kočky sleduje v reálném čase jejich pohyb, ukládá trasy, umožní zabezpečit radius pohybu, ale ohlídá také fyzickou aktivitu mazlíčka. Pro ideální péči o bezpečnost a zdraví jednoduše uložte zdravotní záznamy, sdílejte je s veterinářem a snadno kontrolujte datum prohlídky. Navíc rozšíříte vaše kontakty díky sdílení profilu mazlíčka s přáteli na sociálních sítích. Získejte přehled o zdraví vašeho chlupáče a sledujte jeho cesty po celé Evropě!

 

 

Vždy v obraze s chytrou s aplikací

GPS zařízení jednoduše propojte s chytrou aplikací a pouhým zobrazením na vašem telefonu dohlížejte na cesty vašeho mazlíčka. Odkudkoliv! Cestujete? Funkce je pro vás bez dalších poplatků dostupná ve 28 zemích Evropy a bude kompatibilní pro typy Android 2.3 a výše nebo iOS 6.0 a výše.

 

 

S prevencí a přehledem pečujete lépe!

S přesností 30 vteřin máte jasno, kam váš chlupáč zamířil, případně kudy se po něm poohlédnout. GPS je proto vynikající variantou jak předcházet ztrátě vašich čtyřnohých miláčků. Trajektorie pohybu i poslední umístění ukládá vaše aplikace do paměti. Údaje si tak snadno kdykoliv zobrazíte. S funkcí Geo-fence dostanete navíc upozornění, když váš mazlíček odběhne až na vzdálenost, kterou již netolerujete. 

 

Další výhodou GPS lokátoru IOPP je pravidelný, přehledný a přesný záznam fyzické aktivity. Data se ukládají a vy je zobrazíte v přehledném grafu. Po tom už nic nezabrání tomu, abyste zaznamenali jakoukoliv odchylku kondičního režimu. Pro mazlíčka také můžete lépe aktivity plánovat a optimalizovat. Dochází k výkyvu, váš chlupáč polehává a je často unavený. Nebo něco jiného? Nejlépe uděláte, když informace co nejdříve nasdílíte s vaším veterinářem. Nejenže lékař získá přesný přehled nad situací, ale získáte i pohotovější reakci. Navíc už nepropásnete žádnou prohlídku. Budete o termínu informováni aplikací! Pečovat o zdraví se vždycky vyplatí.

 

 

 

Jak začít s IOPP Tracker a monitorem aktivity Eyenimal? 

Stáhněte si zdarma aplikaci pro andorid, iPhone, nebo ostatní zařízení a vytvořte si v ní účet. Pokyny k vytvoření účtu a zaregistrování vašeho zvířátka najdete podrobně rozepsáno v manuálu. Provoz zařízení je třeba zajistit koupí předplatného na dobu: 

  • 3 měsíce: 24,90 EUR
  • 12 měsíců: 59,90 UER
  • 24 měsíců: 99,9 EUR

 

Monitor aktivity

IOPP Tracker monitoruje každodenní fyzickou aktivitu vašeho mazlíčka a generuje přehledný grafický záznam. Díky tomu budete mít dokonalý přehled o fyzickém zdraví vašeho zvířátka nejen vy, ale díky možnosti sdílení také váš veterinář. 

 

GPS lokalizace

Ať už jde o aktuální pozici nebo o pohled kousek zpět, vždy získáte přehled, kde se vaše zvíře procházelo nebo prochází. Už žádné žádné stresy a zmatené hledání na vycházce bez vodítka. Díky IOPP Trackeru se orientujete v každém pohybu mazlíčka. Aktualizace polohy každých 30 vteřin.

 

Sociální sítě

Sdílejte zážitky, záznamy či aktuality o vašem mazlíčkovi. Propojte se s přáteli nebo skupinami díky chytré aplikaci. Rozšiřujte vaše kontakty a nenechte si ujít zábavu.

 

Baterie a nabíjení 

IOPP Tracker obsahuje 3,7V – 600 mAh Li-Po dobíjecí baterii, která setrvá v provozu až 8 dní bez nutnosti dobití. Nabíječka je součástí balení.

 

Vodotěsnost

Vodotěsné vlastnosti rozptýlí vaše obavy v dešti nebo chumelenici. Nevadí ani bahno, ale zařízení se nesmí do vody ponořit. 


Váha a rozměry

Hmotnost zařízení je pouhých 35 g a proto se bude pohodlně nosit nejmenším plemenům i kočkám. Rozměry činí 42 x 36 x 16 mm (výška. šířka, hloubka).

 

 

 

 

Miniaturní hmotnost 35 g a voděodolné vlastnosti dělají z GPS obojku IOPP široce využitelný produkt výhodnými funkcemi a podporou péče o zdraví. Díky svým vlastnostem je ideálním pomocníkem k ohlídání mazlíčka na procházkách výletech nebo je- li ponechán doma o samotě. Cestovat s ním bez ztráty funkcí můžete po 28 zemích Evropy. Nehodí se však pro intenzivní využití v náročných terénech se špatnou dostupností signálu, do rizika ponoření ve vodě, nebo jako pomůcka pro trénink specializovaných či loveckých psů.

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > GPS obojky > GPS obojky pro psy

Produkt

GPS obojek a monitor aktivity Eyenimal

Výrobce

EAN

3700192305507