info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Kočičí strom / škrabadlo, šedá, 140 cm

4490 

Škrabací strom pro kočku značky Vasagle je vhodným místem pro hru a odpočinek vaší kočky. Kočičí strom s prostorným domkem, mnoha plyšovými odpočívadly a extra silnými sisalovými kmeny. Možnost uchycení ke zdi. Toto škrabadlo je bezpečné místo, kde si Vaše kočka může hrát, aniž by ničila vybavení bytu nebo domu. Kočičky si takové škrabadlo, odpočívadlo jistě okamžitě oblíbí.

3 skladem

Katalogové číslo: DS21990123 Kategorie: , ,

Kočičí strom je ideálním bytovým doplňkem pro vaši kočku nebo kočky, který může být také jedinečným designovým doplňkem obývacího pokoje. Na vyhlídkových plošinách se silným polstrováním budou mít vaše kočky dokonalý přehled o veškerém dění. Odpočinkové plošiny, pelíšky a boudičky jsou umístěny v různých výškových úrovních, proto jsou tyto stromy ideální pro koťata i starší kočky. Papírové trubky jsou omotány sisalovým lanem, čímž zabráníte tomu, aby si kočky brousily drápky na vašem nábytku. Kočičí strom je nezbytný doplněk pro všechny chovatele koček, montáž stromu je velmi snadná a lze jej přichytit ke zdi.

Kočičí strom je vybaven 3x plyšové kukaně, 2x odpočívadlo a 2x měkký plyšový pelíšek, nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu koček. Jednotlivé prvky stromu škrábání koček jsou uspořádány tak, aby i malá koťata nebo kočičí senioři mohli snadno vylézt, nebo si pohrát s plyšovou kuličkou. Silný plyšový sisal odolný proti poškrábání, robustní konstrukční dřevěné desky – materiály této kočičí věže přesvědčí i zde nejnáročnější šelmu.

Technické parametry:

Rozměry základní desky: 55 x 40 cm
Rozměry hlavního velkého odpočívadla: 35 x 35 cm
Výška boudičky: 30 cm
Průměr pelíšku: 35 cm
Celkový rozměr: 164 x 55 x 40 cm

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Škrabadla pro kočky > Kočičí stromy

Produkt

Kočičí strom / škrabadlo, šedá, 140 cm

Výrobce

EAN

8596067020409