info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Kočičí strom / škrabadlo, šedo-bílá, 143 cm

3491 

Škrabací strom pro kočku značky Vasagle je vhodným místem pro hru a odpočinek vaší kočky. Kočičí strom s prostorným domkem, mnoha plyšovými odpočívadly a extra silnými sisalovými kmeny. Možnost uchycení ke zdi. Toto škrabadlo je bezpečné místo, kde si Vaše kočka může hrát, aniž by ničila vybavení bytu nebo domu. Kočičky si takové škrabadlo, odpočívadlo jistě okamžitě oblíbí.
 
 

2 skladem

Katalogové číslo: DS19366918 Kategorie: , ,

Kočičí strom je ideálním bytovým doplňkem pro vaši kočku nebo kočky, který může být také jedinečným designovým doplňkem obývacího pokoje. Na vyhlídkových plošinách se silným polstrováním budou mít vaše kočky dokonalý přehled o veškerém dění. Odpočinkové plošiny, pelíšky a boudičky jsou umístěny v různých výškových úrovních, proto jsou tyto stromy ideální pro koťata i starší kočky. Papírové trubky jsou omotány sisalovým lanem, čímž zabráníte tomu, aby si kočky brousily drápky na vašem nábytku. Kočičí strom je nezbytný doplněk pro všechny chovatele koček, montáž stromu je velmi snadná a je možné ho přichytit ke zdi.

Víceúrovňový domeček pro kočky, který slouží nejen jako škrabadlo. Houpací síť, široké plošiny, domek a malé chlupaté koule –  to vše zajišťuje na kočičím stromě spoustu zábavy pro vaše energické čtyřnohé mazlíčky. Jednotlivá patra slouží také k odpočinku. Domečky nahrazující úkryty v korunách stromů, plošiny jako místa odpočinku na větvích při sledování kořisti, sisalová škrabadla nahrazující měkkou kůru pro čištění drápků.

Technické parametry:

  • Rozměr základny: 55 x 45 cm
  • Rozměry horního odpočívadla: 35 x 35 cm
  • Domek: 35 x 30 x 25 cm
  • Celkový rozměr: 55 x 45 x 143 cm

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Škrabadla pro kočky > Kočičí stromy

Produkt

Kočičí strom / škrabadlo, šedo-bílá, 143 cm

Výrobce

EAN

8596067020379