info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Microchip Pet Feeder Connect uzavíratelná miska na čip

4991 

Miska SureFeed nabízí unikátní způsob krmení vašich mazlíčků. Díky senzoru pro snímání mikročipu zvířete ( přívěšek nebo klasický čip) se miska otevře pouze mazlíčkovi s příslušným mikročipem. Po jídle se miska uzavře a krmivo zůstane čerstvé.  Kapacita misky je 400 ml. Dokoupením rozbočovače HUB, můžete stravovací návyky vašeho mazlíčka sledovat ve vašem chytrém telefonu přes aplikaci Surepetcare. 
Upozornění : Aplikace Sure Petcare lze používat pouze s rozbočovačem HUB, který není součástí balení, lze ho dokoupit zvlášť!

35 skladem

Katalogové číslo: DS99062691 Kategorie: , , ,

Miska SureFeed nabízí unikátní způsob krmení vašich mazlíčků. Prostřednictvím rozbočovače HUB, budou data o stravovacích návycích přenesena přímo do aplikace ve Vašem chytrém telefonu (HUB není součástí balení, je třeba ho dokoupit zvlášť). Díky senzoru pro snímání mikročipu zvířete ( přívěšek nebo klasický čip) se miska otevře pouze mazlíčkovi s příslušným mikročipem. Po jídle se miska uzavře a krmivo zůstane čerstvé.  Kapacita misky je 400 ml. 

 

Hlavní funkce a výhody

 • Kapacita až 400 ml – ať už se jedná o suché nebo vlhké krmivo, uvnitř misky zůstane dlouho čerstvé. Misku lze rozdělit a použít pro 2 druhy jídla současně.
 • Unikátní design – miska je nejen velice funkční, ale také moderní a hodí se do každé domácnosti. 
 • Baterie vydrží až 6 měsíců – není nutné ji měnit příliš často.
 • Miska disponuje pamětí pro 32 zvířat – pokud jste jejich skutečným milovníkem, můžete pohodlně dávkovat krmivo pro každého mazlíčka zvlášť.
 • Kompatibilnost – mikročip nacházející se uvnitř misky SureFeed je kompatibilní se všemi typy mikročipů. Kočky bez čipu mohou používat přívěsek  na obojek RFID ( 1x součástí balení) 
 • Ideální pro psy a kočky, kteří mají předepsanou dietu , léky nebo redukují hmotnost.
 • Tlačítko pro otevření víka – v případě nutnosti můžete víko ručně otevřít.
 • Protiskluzové nohy – šetrné k podlaze, zajistí stabilitu přístroje
 • Integrovaná váha – váží jídlo a LED diody vás povedou k podávání porcí jídla s přesností na 1 g.
 • Indikátor stavu baterie – LED dioda Vás blikáním upozorní na nízký stav baterie
 • Údržba- miska lze rozebrat a jednotlivé částí umýt
 • Rozměry – miska d 32 x š 23 x v 20 cm
 • Napájení – Bateriový provoz 4x baterie typu C, výdrž až 6 měsíců
 • Aplikace Sure Petcare ( v případě použití rozbočovače HUB) – sledování stravovacích návyků a množství jídla, nastavení velikosti porcí a druhu krmiva, kalibrace váhy, přístup a individuální oprávnění pro přátelé a rodinu, přenos dat na chytrý telefon v reálném čase.

Upozornění : Aplikace Sure Petcare lze používat pouze s rozbočovačem HUB, který není součástí balení, lze ho dokoupit zvlášť!

 

 

Jak funguje miska SureFeed?

Dávkovač krmení funguje na principu mikročipu, který je zabudovaný v  přívěsku na obojek SureFlap RFID, nebo zavedený veterinářem v těle zvířete. Senzor mikročipů reaguje na přítomnost psa nebo kočky s nastaveným kódem jejich mikročipu a pouze jim umožní  přístup ke krmivu. Kompatibilitu mikročipu vašeho domácího zvířete si ověříte jednoduše zde v dolní části stránky.

Jestliže se ovšem přiblíží zvíře, kterému toto krmení nenáleží, miska se neotevírá. Každý z vašich mazlíčků tedy dostane pouze svou potravu, a vy nemusíte mít strach, že by některý z nich snědl něco, co nemá.

Jakmile pes nebo kočka opustí prostor snímače, víko dávkovače se automaticky uzavírá. Je zároveň možné vybrat si mezi třemi různými rychlostmi uzavření.  Horní okraje misek jsou navíc opatřeny speciálním těsněním, díky kterému vydrží suché i vlhké krmivo dlouho čerstvé.

 

Proč je skvělé dokoupit rozbočovat HUB?

Zařízení vám umožní nejen bezproblémový přenos dat pro vaši aplikaci, ale můžete také přidat až 10 dalších smart zařízení, hraček a další vymožeností od značky Surepetcare a snadno je na vašem telefonu kontrolovat. Svítící ouška signalizují notifikace. Připojení k aplikaci máte díky HUB funkční ať jste kdekoliv. (HUB není součástí balení)

 

 

Jak na aplikaci Sure Petcare

Miska Sure Feed se připojuje k aplikaci Sure Petcare prostřednictvím rozbočovače SureFlap, který je připojen k domácímu routeru. Každý rozbočovač může připojit až deset zařízení. Rozbočovač je z umělé hmoty a tvaru kočičí havy se stmívatelnými LED ouškyProstřednictvím rozbočovače, budou data o stravovacích návycích Vaší kočky přenesena přímo do Vašeho chytrého telefonu. Budete mít tak neustálý přehled a můžete včas identifikovat změny v příjmu potravy. Pomocí aplikace Sure Petcare nastavte hmotnost porce a vyberte druh jídla (mokré, suché nebo obojí). LED dioda na misce se rozsvítí, jakmile přidáte jídlo a blesk Vás upozorní jakmile dosáhnete nastavené hmotnosti.

Aplikace Vám umožní:

 • Sledování stravovacích návyků a množství jídla
 • Nastavení velikosti porcí a druhu krmiva
 • Kalibrace váhy
 • Přístup a individuální oprávnění pro přátele, rodinu atd.
 • Přenos dat na smartphone v reálném čase

 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Misky a fontány > Misky > Automatické misky

Produkt

Microchip Pet Feeder Connect uzavíratelná miska na čip

Výrobce

EAN

5060180392888