info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Odpuzovač psů Patpet

1091 

Ruční voděodolný odpuzovač psů vydává ultrazvukový signál, který předchází nežádoucí přítomnosti psů na vzdálenost až 5 m. Krátké vlnové délky utrazvuku jsou člověkem neslyšitelné, ale pro psy naopak velmi nepříjemné. Zařízení je dobíjecí a v provozu vydrží až 15 dní. 

7 skladem

Katalogové číslo: DS57127215 Kategorie: , ,

Ruční voděodolný odpuzovač psů vydává ultrazvukový signál, který předchází nežádoucí přítomnosti psů na vzdálenost až 5 m. Krátké vlnové délky utrazvuku jsou člověkem neslyšitelné, ale pro psy naopak velmi nepříjemné. Ultrazvukový signál vydáte pomocí tlačítka na horní straně odpuzovače. Odpuzovač se nabíjí pomocí UBS kabelu (součástí balení), po 5 hodinách úplného nabití vydrží fungovat až 15 dní. Stav baterie ukáže přehledná LED kontrolka.

Rozměry produktu: 12,7 x 7,7 x 3,2 cm, hmotnost: 95 g. 

Pokaždé, když se váš pes chová špatně, jednoduše stiskněte tlačítko a namiřte zařízení přímo na něj. Zařízení využijete k omezení nepříjemného štěkání psa, nebo odradíte psa, který se k Vám chce přiblížit. Pokud pes pochopí souvislost mezi štěkáním a ultrazvukovým signálem, může se nepříjemné štěkání odnaučit. 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Odpuzovače > Odpuzovače pro psy

Produkt

Odpuzovač psů Patpet

Výrobce

EAN

8596067024353