info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Ohradník pro psy StayFence

6790 

StayFence je elektronický ohradník s možností nastavení síly impulzu ve 3 úrovních. Přijímač ohradníku je voděodolný, může být používán v dešti, nikoli však ponořen pod vodu. Ohradník je vhodný pro plemena psů nad 15 kg a pokryje pozemek s obvodem až 1000 m,  ovládá se pomocí magnetu a je možné ho použít pro neomezený počet psů. 
 
 
 
 
 
 

Datum doručení:Česká pošta: 21.06.2023
DPD: 21.06.2023
Zásilkovna: 21.06.2023

Katalogové číslo: DS35375210 Kategorie: , ,

Elektronický ohradník StayFence je vhodný pro všechny plemena psů nad 15 kg. Je velmi jednoduchý na instalaci i použití. Přijímač je napájen vyměnitelnou 3V baterií s označením CR2, která jej vydrží napájet 4-6 měsíců. Disponuje funkcemi zvuku a impulsu. Zvuk je vydáván několik  vteřin před vstupem do korekční zóny a započetím impulzu. Pokud pes korekční zónu neopustí , intenzita impulsu se bude automaticky navyšovat. Doporučujeme nastavit výstražnou vzdálenost na 2 m a korekční zónu na 1,5 m. S ohradníkem StayFence pokryjete pozemek s obvodem až 1000 m. Přijímač ohradníku je voděodolný, může být používán v dešti, nikoli však ponořen pod vodu. Stay Fence je možné použít pro neomezený počet psů. 

 

 

Nastavení zón

Ohradník StayFence disponuje funkcemi zvuk a impuls. Zvuk je vydáván několik vteřin před započetím impulzu. Výstražná a korekční zóna: Doporučujeme nastavit výstražnou vzdálenost na 2 m a korekční zónu na 1,5 m. 

 

Typ korekce 

StayFence má 3 úrovně elektrostatické korekce. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí pomocí magnetu na přijímači.

 


drát v baleníDrát v balení

Základní balení StayFence obsahuje 200 metrů izolovaného drátu o průřezu 0,8mm,, což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej snadno napojit až do vzdálenosti 1000m. 

 

Baterie a nabíjení

Přijímač StayFence je napájen 3V baterií, typ CR2. Baterie je snadno dostupná a vydrží v provozu při běžném použití 4-6 měsíců. Její výměna je snadná, skrývá se pod odjímatelným krytem, který odstraníte pomocí mince. Základna je napájena ze sítě. V případě ztráty lze dokoupit náhradní síťový adaptér. 

 

Vodotěsnost 

StayFence nemá ponořitelný přijímač. Je pouze voděodolný s označením IPX4. Je vhodný maximálně do mírného deště. Základna není vodotěsná, doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.

 

Počet psů 

 Stay Fence je možné použít pro neomezený počet psů. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit. 

 

 

Délka obojku

 Ohradník Stay Fence má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 10 až do 65 cm. 

 


Váha a rozměry

 Základna má šířku 9cm, výšku 13,5cm, hloubku 3,5cm a váhu 156g. Přijímač má šířku 4cm, výšku 6,5cm a hloubku 3cm a jeho váha je 100 gramů.

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Ohradníky > Elektronické ohradníky

Produkt

Ohradník pro psy StayFence

Výrobce

EAN

5391537290046