info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet 326 – Pro – 2 psy

3680 

Bezpečný a efektivní výcvikový obojek Patpet 326 pro psy všech velikostí a plemen má tři tréninkové režimy: zvuk, vibrace a elektrostatický impuls, který lze regulovat v 11 úrovní. Obojek má uzamykatelná tlačítka vysílače, abyste se vyhnuli náhodnému dotyku funkčních tlačítek. Obojek je možné použít až na 2 psy zároveň s dosahem 300 m, je dobíjecí a voděodolný. 
 
.

 

Datum doručení:Česká pošta: 16.05.2024
PPL: 16.05.2024
Zásilkovna: 16.05.2024

Katalogové číslo: DS29105156 Kategorie: ,

Výcvikový obojek Patpet dláždí cestu k vyváženému a klidnému vztahu pána a psa. Díky své unikátní technologii kombinující 3 bezpečné a efektivní tréninkové režimy koriguje nevhodné chování psa při zajištění nejvyšší úrovně pohodlí a bezpečí. Dejte sbohem obtěžujícímu štěkání, útěkům a dalším škodlivým postojům! Obojek nabízí 3 možnosti tréninku: zvukový režim, vibrační režim a elektrostatický režim s 11 úrovněmi, které můžete jednoduše nastavit pomocí tlačítek na vysílači. Patpet 326 disponuje přehledným kruhovým podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Součástí balení je i tréninkový clicker, který bude dalším skvělým pomocníkem při výcviku psa. Obojek lze ovládat na vzdálenost až 300 m a je možné ho použít pro výcvik až 2 psů zároveň. Ovladač i přijímač lze nabíjet přes USB-C, které podporuje rychlé nabíjení. Patpet 326 je vhodný pro všechna plemena a všechny velikosti psů od 6 měsíců a od hmotnosti 15 kg. 

 

 

Dosah obojku

Patpet 326 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 300 metrů. Tento obojek je vhodný jak pro amatérský, tak i profesionální výcvik psů.

 

Typ korekce 

Elektronický výcvikový obojek Patpet 326 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls. Intenzitu impulsů lze na ovladači snadno regulovat v 11 úrovních, vibraci a zvuk není možné regulovat. 

 

Baterie a nabíjení

Napájení vysílače i výcvikového obojku je zajištěno integrovanými dobíjecími akumulátory. Rychlé dobíjení probíhá duálním USB kabelem, který je součástí balení. Rychlost dobití zaznamenává 2 -3 hodiny do plného dobití. V pohotovostním režimu potom přijímač setrvá po dobu 11 dní, vysílačka až 30 dní v závislosti na použití. 

 

Vodotěsnost 

Výcvikový obojek psů Patpet 326 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě. Vysílač má jen nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1.

 

Počet psů 

S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet 326 dohlédnete až na 2 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit další přijímač. Poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí tlačítka na vysílačce

 

Displej:

Patpet 326 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa.

 

Délka obojku

Součástí příjímače je pevný plastový obojek vyrobený z kvalitních materiálů s nastavitelnou délkou až 20 – 74 cm. Obojek je vhodný pro všechna plemena a všechny velikosti psů od hmotnosti 15 kg. Stačí odstřihnout přebytečnou část a upravit délku podle délky psa. 

 

Váha a rozměry

Ovladač: šířka – 4,5 cm; výška – 13,8 cm; hloubka 3,2 cm, hmotnost: 77 g. Přijímač: šířka  4 cm; výška – 7,8 cm; hloubka 2,5 cm, hmotnost – 122 g. 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Patpet 326 – Pro

Výrobce