info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet 628 – Pro – 1 psa

1991 

Výcvikový obojek Patpet 628 s funkcí zvuku, vibrace a impulsu je inovativní nástroj pro efektivní trénink a výchovu malých psů od 3 kg. Přijímač je malý, lehký a voděodolný s dosahem 600m a je možné ho použít použít pro výcvik 2 psů. Čtvercová vysílačka s přehledným displejem a bezpečnostním zámkem kláves zajistí jednoduchou manipulaci. 
 
 
 
 

84 skladem

Katalogové číslo: DS88479924 Kategorie: ,

Moderní výcvikový obojek Patpet 628 nabízí funkci zvuku, vibrace a impulsu, které můžete použít pro výcvik až 2 psů na dosah 600 m. Obojek je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou pohodlné pro psa, je navržen s ohledem na bezpečnost, citlivost a efektivitu. Malé rozměry přijímače a nastavitelný obojek vyhovuje různým velikostem a typům psů od 3 kg. Snadné a bezpečné připevnění zajišťuje, že obojek zůstane na místě i při aktivitě vašeho psa. Funkce zvuku umožňuje využít audio signál jako upozornění, nebo pozitivní zpětnou vazbu pro psa. Vibrace ve 32 úrovních je další možností, která poskytuje jemnou a citlivou stimulaci, která může pomoci psu vnímat signály a instrukce. V případech, kdy je to nezbytné, lze využít 8 úrovní impulsu, která poskytuje jemnou korekci pro nepřijatelné chování. Patpet 628 je vybaveno voděodolným přijímačem i vysílačem, které je možné současně nabíjet pomocí přiloženého USB kabelu. Čtvercová vysílačka kapesních rozměrů disponuje malým přehledným displejem bezpečnostním zámkem, který zabraňující náhodnému dotyku a poranění.

 

Typ korekce:

Výcvikový obojek Patpet 628 nabízí 3 druhy korekce, psa můžete usměrnit pomocí vibrace v 8 úrovních a impulsem ve 32 úrovních, režim zvuku má 1 úroveň. Úroveň intenzity lze jednoduše zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači a nastavit obojek na míru pro vašeho pejska.

 

Dosah obojku:

Výcvikový obojek Patpet 628 umožňuje majiteli komunikovat a ovládat psa na vzdálenost až 600 metrů. To znamená, že můžete vysílat signály a instrukce na obojek a reagovat na chování psa i na této vzdálenosti. Dosah je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů.

 

Baterie a nabíjení:

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou dobíjecí pomocí duálního USB kabelu (součástí balení). Rychlost dobití zaznamenává 2 -3 hodiny do plného dobití. V pohotovostním režimu potom přijímač setrvá po dobu 11 dnů, vysílačka vydrží až 30 dní v závislosti na použití.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet 628 dohlédnete až na 2 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit přijímače, poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí tlačítka na vysílačce

 

Displej:

Patpet 628 disponuje malým podsvíceným a přehledným LCD displejem. Na displeji se zobrazuje ukazatel síly korekce, stav baterie, ukazatel zvoleného psa a ikonu uzamčení / odemčení vysílače. 

 

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojek psů Patpet 628 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě. Vysílač má jen nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1. 

 

Délka obojku:

Nastavitelný nylonový obojek je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro téměř všechny typy psů různé velikosti a rasy. Obojek je vhodný pro obvod krku 20 – 53 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysílačka má šířku 5 cm, výšku 10,5 cm (s anténou), hloubku 2,8 cm a její váha je 79 gramů (s bateriemi). Přijímač má šířku 3 cm, výšku 5,5 cm, hloubku 2,8 cm a jeho váha je 40 gramů.

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Patpet 628 – Pro

Výrobce