info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet 650 – Pro – 1 psa

2391 

Patpet 650 je bezpečný elektronický výcvikový obojek pro všechny plemena psů od 15 kg s funkcí zvuku, vibrace a impulzu v 16 úrovních. Na vzdálenost 300 m lze cvičit až 2 psy pomocí jediné vysílačky jednoduchým ovládáním a tlačítky pro každou funkci zvlášť. Obojek je plně dobíjecí s velkou výdrží baterie, podsvíceným LCD displejem a voděodolným materiálem.

146 skladem

Katalogové číslo: DS55119699 Kategorie: ,

Elektrický výcvikový obojek Patpet 650 pro psy lze použít ke kontrole štěkání, venčení, sezení, výcviku na vodítku a dalších způsobů poslušnosti. Dálkové ovládání mohou používat zkušení trenéři i začínající majitelé domácích mazlíčků s váhou od 15 kg. Přednostní elektronického obojku Patpet 650 je jeho snadná ovladatelnost. Vysílač umožňuje ovládat každou funkci zvlášť, jednotlivá tlačítka jsou barevně odlišná a přehledně označená. Samotný vysílač s gumovou povrchovou úpravou vyniká moderním vzhledem a podsvíceným displejem, se kterým nebudete mít ani v noci problém s ovládáním. Obojek disponuje korekcí zvuku, vibrace a impulsu, který lze nastavit v 16 úrovních, podle citlivosti Vašeho psa. Při dokoupení jednoho přijímače můžete trénovat až 2 psy pomocí jedné vysílačky. Obojek je pouze voděodolný, lze jej používat v mírném dešti, ale nesmí dojít k jeho ponoření. Patpet 650 disponuje duálním dobíjením přijímače i vysílače pomocí USB kabelu, který je součástí balení.  

Díky inovativnímu řešení kontaktních bodů přijímače, kdy je možné použít kontaktní pružinu, je dosaženo maximální efektivity výrobku, a obojek je ideálním řešením i pro dlouhosrsté psy.

 

 

Dosah obojku

Patpet 650 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 300 metrů. Tento obojek je vhodný jak pro amatérský, tak i profesionální výcvik psů.

 

Typ korekce 

Elektronický výcvikový obojek Patpet 650 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls. Intenzitu impulsů lze na ovladači snadno regulovat v 16 úrovních, vibraci v 8 úrovních, zvuk není možné regulovat. 

 

Baterie a nabíjení

Napájení vysílače i výcvikového obojku je zajištěno integrovanými dobíjecími akumulátory. Rychlé dobíjení probíhá duálním USB kabelem, který je součástí balení. Rychlost dobití zaznamenává 2 -3 hodiny do plného dobití. V pohotovostním režimu potom přijímač setrvá po dobu 11 dní, vysílačka až 30 dní v závislosti na použití. 

 

Vodotěsnost 

Výcvikový obojek psů Patpet 650 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě. Vysílač má jen nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1.

 

Počet psů 

S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet 650 dohlédnete až na 2 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit další přijímač. Poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí tlačítka na vysílačce

 

Délka obojku

Pohodlný nylonový obojek vyrobený z kvalitních materiálů s nastavitelnou délkou až 20 – 56 cm.

 

 

Váha a rozměry

Ovladač: šířka – 4 cm; výška – 8 cm; hloubka 2,2 cm. Přijímač: šířka  6,5 cm; výška – 3,8 cm; hloubka 2,6 cm, hmotnost – 56 g. 

 

 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Patpet 650 – Pro

Výrobce