info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet B301

1490 

Protištěkací obojek Patpet B301 s jednoduchým ovládáním využívá pro korekci štěkání zvuk a vibrace, které je možné použít pro střední a velká plemena psů od 15 kg. Citlivost na štěkání lze nastavit ve dvou úrovních, takže si sami určíte, jaká intenzita štěkotu přesahuje hranici vaší tolerance. Zařízení funguje na baterie a nabízí dva tréninkové režimy. 

2 skladem

Katalogové číslo: DS67258374 Kategorie: , ,

Protištěkací obojek Patpet B301 je vhodný pro všechna plemena psů od 15 kg. Obojek zamezuje štěkání pomocí korekce zvuku a vibrace, které jsou ovládány mikroprocesorem, rozlišujícím psí štěkání od okolních zvuků. Obojek nabízí 2 tréninkové režimy – automatický a fixní. Produkt je nastaven tak, aby se spustil po 2 štěknutích během 10 s, proto nebude spuštěn pouze jedním štěknutím. Při prvním zaštěkání zazní pouze krátký varovný tón, dalších 5 je postupně narůstající zvukový signál a vibrae. Pokud přestane pes štěkat na 30 vteřin, korekce se opakuje. V závislosti na hlasitosti štěkotu, pomocí tlačítek snadno nastavíte vhodnou citlivost pro Vašeho psa. Voděodolný protištěkací obojek funguje na baterie a vydrží 3 až 6 měsíců.

 

 

Detekce štěkání

Patpet B301 využívá pro detekci štěkání zvuk. Štěkání nebo vytí psa rozpozná pomocí speciálního zabudovaného mikrofonu v obojku. Pokud tedy pejsek začne štěkat nebo výt, mikrofon to zaznamená a obojek se spustí. Díky detekci pomocí zvuku je tak ideální i proti vytí.

 

Typ korekce 

Patpet B301 má jako korekci zvuk (1-6 úrovní) a vibrace (2-6 úrovní). 1. 3s zvuk , 2. 3s zvuk + 3s vibrace, 3. 3s zvuk + 6s vibrace, 4. 5s zvuk + 6s vibrace, 5. 6s zvuk + 12s vibrace, 6. 8s zvuk + 15s vibrace. 

 


Nastavení obojku

Obojek nabízí dva tréninkové režimy, automatický a fixní. Režim automatického nastavení pomáhá psovi postupně napravovat špatné návyky. Fixní režim je možné nastavit od úrovně 3 až 6. 

 

 

Baterie a nabíjení

Protištěkací obojek B301 využívá pro napájení vyměnitelnou lithiovou 6V baterii s označením 4LR44. Výdrž obojku v provozu se pohybuje řádově 3 až 6 měsíců. ( Baterie není součástí balení)

 

 

Vodotěsnost 

Protištěkací obojek B301 je pouze voděodolný s označením IPX3. Díky tomu, že má pouze základní ochranu proti vodě doporučujeme tento obojek spíše pro použití v domácnosti.

 

Plemeno 

Obojek je svojí velikostí vhodný pro střední a velké psy, lze upravit podle plemene psa citlivost na štěkot: nízká citlivost a vysoká citlivost. 

 

 

Délka obojku

Patpet B301 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Šírka obojku je 2 cm a nastavitelný od 20 – 55 cm.  

 


Váha a rozměry

Protištěkací obojek B301 velmi má lehký a ergonomicky tvarovaný přijímač. Má šířku 4 cm, výšku 7 cm, hloubku 2 cm a jeho váha je 40 gramů (bez baterie).

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Protištěkací obojky > Obojky proti štěkání

Produkt

Patpet B301

Výrobce

EAN

8596067024285