info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet B601

1690 

Patpet B601 je malý, lehký a účinný protištěkací obojek bez korekce impulzem. Obojek je vhodný pro všechny plemena psů od 5 do 60 kg. Patpet B601 detekuje štěkaní pomocí zvuku, disponuje velkou výdrží baterií a nabízí 6 úrovní zvuku a vibrace. Zařízení je dobíjecí pomocí USB kabelu.
 
 
 

10 skladem

Katalogové číslo: DS65050900 Kategorie: , ,

Protištěkací obojek Patpet B601 je vhodný pro všechna plemena od 5 do 60 kg. Štěkání nebo vytí psa rozpozná pomocí speciálního zabudovaného mikrofonu. Díky detekci pomocí zvuku je tak ideální i proti vytí. Obojek je nabíjecí, vodotěsný a disponuje korekcí zvuku a vibrace.

 

Detekce štěkání

Patpet B601 využívá pro detekci štěkání zvuk. Štěkání nebo vytí psa rozpozná pomocí speciálního zabudovaného mikrofonu v obojku. Pokud tedy pejsek začne štěkat nebo výt, mikrofon to zaznamená a obojek se spustí. Díky detekci pomocí zvuku je tak ideální i proti vytí.

 

Typ korekce 

Patpet B601 má jako korekci zvukové a vibrační upozornění v 6-ti úrovních. Při prvním zaštěkání obojek varuje psa pomocí krátkého zvukového tónu současně s vibrací. 

 


Nastavení obojku

Intenzita vibrací či zvuku je k dispozici v šesti nastavitelných úrovních. Z šesti stupňů síly vibrací a zvuku snadno vyberete tu optimální pro vašeho pejska. Obojek je vhodný pro psy malé, střední i velké. Všechny funkce ovládáte velmi jednoduše stiskem pomocí dvou tlačítek a vaše nastavení uvidíte na miniaturním displeji.

 

Baterie a nabíjení

Patpet B601 se může chlubit dlouhou výdrží baterie. Dobíjecí akumulátor s kapacitou 450 mAh, vydrží v provozu až 14 dní po 2 hodinách rychlého nabíjení. Především záleží na tom jak často se obojek spouští.

 

Vodotěsnost 

Patpet B601 je voděodolný s označením IPX6. Díky tomu je vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Můžete jej používat za deště i sněhu. Není vhodný na ponor.

 

Plemeno 

Patpet B601 doporučujeme pro všechny psy s váhou od 5 do 60kg

 

 

Délka obojku

Patpet B601 má velmi pevný černo-zelený a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 5 až do 70 cm

 


Váha a rozměry

Patpet B601 má velmi malý, lehký a ergonomicky tvarovaný obojek, který má šířku 3 cm, výšku 6,5 cm, hloubku 3 cm a jeho váha je pouhých 42 gramů.

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Protištěkací obojky > Obojky proti štěkání

Produkt

Patpet B601

Výrobce

EAN

8596067023356