info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet B68

1091 

Patpet B68 je nejmenší protištěkací obojek na trhu pro malá a nejmenší plemena psů. Patpet B68 disponuje technologií rozlišující psí štěkot od okolních hluků. K jeho technologické výbavě je také nastavitelná citlivost na psí štěkot v 5ti úrovních. Malý, lehký a dobíjecí obojek Patpet B68 nabízí funkci vibrace a zvuku. 
 
 

23 skladem

Katalogové číslo: DS66231584 Kategorie: , ,

Patpet B68 patří s váhou 12 gramů k nejmenším protištěkacím obojkům na trhu, obojek je tak vhodný pro nejmenší a malá plemena psů. Obojek využívá zabudovaný mikroprocesor k jednoznačnému rozlišení štěkotu pejska od okolních zvuků. Citlivost na štěkání lze nastavit v pěti úrovních, takže si sami určíte, jaká intenzita štěkotu přesahuje hranici vaší tolerance. Obojek reaguje na základě kombinace zvuku a vibrace hlasivek, bez rizika nechtěného spuštění jiným psem či zvukem. 

Detekce štěkání 

Patpet B68 využívá pro detekci štěkání zvuk a vibraci hlasivek. Tato kombinace umožňuje bezproblémové používání i venku, bez rizika nechtěného spuštění jiným psem či zvukem. Díky detekci pomocí zvuku je také ideální i proti vytí.

Typ korekce  

Obojek proti štěkání B68 nabízí dva druhy korekcí – zvuk a vibraci. 

 

1.Štěkání – pouze vibrace 1,5

2.Štěkání – vibrace 1,5s + zvuk 1,5s

3.Štěkání – vibrace 1,5s + zvuk 2,5s

4.Štěkání – vibrace 1,5s + zvuk 3,5s

5.Štěkání – vibrace 1,5s + zvuk 4,5s

 

Baterie a nabíjení

Patpet B68 je dobíjecí a nabíjí se pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Obojek vydrží v provozu až 30 dní. 

  

Vodotěsnost 

Patpet B68 je voděodolný s označením IPX6. Je tak vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Můžete jej používat za slabého deště, ale nesmí dojít k jeho ponoření.

 

Plemeno 

Obojek je vhodný pro malá a nejmenší plemena psů. Váha obojku je pouhých 12 gramů.  

 

 

Délka obojku 

Součástí balení je také pevný nylonový obojek, který je nastavitelný a pohodlný. Nastavitelný řemínek je nastavitelný do 55 cm

 

Váha a rozměry

Obojek proti štěkání disponuje malými rozměry: š.2,3 x v.4,3 x h.2 cm a ergonomickým tvarem. Pejskům tak velmi usnadní nošení a snáze si na něj zvyknou. Nízká váha pouhých 12 g zabezpečí komfort i menším plemenům psů.

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Protištěkací obojky > Obojky proti štěkání

Produkt

Patpet B68

Výrobce

EAN

8596067024056