info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet F200C – Pro – 2 psy

4980 

Patpet F200C je bezpečný a spolehlivý bezdrátový ohradník, který Vám zajistí dlouholetý provoz a bezpečí Vašich domácích mazlíčků ve vymezeném prostoru. Disponuje funkcí impulsu a zvuku v 5 režimech, které se automaticky aktivují, kdykoli pes překročí hranice plotu. Na základě kruhové oblasti signálu je dosah až 300 metrů. Ohradník lze použít uvnitř i venku, je dobíjecí a přijímač je voděodolný. 
 
 
 
 

Datum doručení:Česká pošta: 07.05.2024
PPL: 07.05.2024
Zásilkovna: 07.05.2024

Katalogové číslo: DS47288422 Kategorie: , ,

Neviditelný ohradník disponuje funkcí zvuku a impulsu, které jsou nastavitelné v 6 režimech. Zónu můžete nastavit jednoduše stisknutím tlačítka mínus a plus ve vzdálenosti od 30 do 300 m. Základna bezdrátového ohradníku je dodávána s LED obrazovkou, která uživatelům umožňuje upravovat uzavřenou vzdálenost. Ohradník má pět režimů nastavení, které si můžete vybrat podle svých potřeb. Pokud jde o obojek, je fluorescenční, snadno se nastavuje a je dobíjecí. Vyznačuje se zvukovým a statickým šokem, který se automaticky aktivuje, kdykoli pes překročí hranice plotu. Ohradník je možné použít pro neomezený počet psů. 

 

 

Nastavení zón

Ohradník Patpet F200C má korekční a výstražnou zónu. Zóny jsou nastavitelné podle přednastavených vzdáleností

 

 

Typ korekce 

Výcvikový obojek Patpet F200C má 6 úrovní impulsu a zvuku. Síla impulzu je vhodná pro střední a velká plemena psů. Ohradník disponuje funkcí zvuku a impulzu. 

 

 

Dosah obojku

Patpet F200C vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 300 metrů. 

 

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou Patpet F200C osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 400 mAh, který se nabije během 2-3 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až několik dní. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

 

Vodotěsnost 

Patpet F200C disponuje voděodolným přijímačem s ochranou pouze do slabého deště. Nesmí dojít k jeho ponoření. Základna není voděodolná, doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.

 

Počet psů 

Patpet F200C je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

Ohradník Patpet F200C má velmi pevný a kvalitní černo-šedivý plastový obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém, dobře drží na krku a je možné ho nastavit až do délky 72 cm.

 


Váha a rozměry

Základna má šířku 8 cm, výšku 12 cm a hloubku 2,5 cm, váha pouze 127 gPřijímač má šířku 4 cm, výšku 7 cm a hloubku 3 cm a jeho váha je 53 gramů (včetně baterie).

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Ohradníky > Bezdrátové ohradníky

Produkt

Patpet F200C – Pro

Výrobce