info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet F400 – Pro – 2 psy

3781 

Elektronický neviditelný ohradník Patpet F400 je malé kompaktní zařízení s funkcemi zvuku a impulsu. Má voděodolný přijímač, vhodný do deště či vlhkého prostředí. Neviditelný plot F400 je vhodný pro pozemky o obvodu až 300 metrů. Jako jediný nabízí možnost nastavení korekční zóny od 50 cm do 6 m. Je tak ideální volbou pro malé pozemky.

Datum doručení:Česká pošta: 16.05.2024
PPL: 16.05.2024
Zásilkovna: 16.05.2024

Katalogové číslo: DS70934858 Kategorie: , ,

Patpet F400 je elektronický ohradník, který vám zajistí, že pes neuteče ze zahrady vašeho pozemku o obvodu až 300 metrů. Přijímač ohradníku je vhodný pro střední a velké plemena psů od 15 kg a disponuje funkcí zvuku a impulsu, která se současně zesiluje čím blíže je pes drátu, čím blíž se pes dostane k zakázané zóně, tím silnější korekci dostane. Ohradník je možné použít pro neomezený počet psů. Jakmile se zakopaný drát přeruší, spustí se hlasitý zvukový alarm s blikajícím světlem. Když se váš pes přiblíží k hranici za nastavený rozsah, obojek přijímače na krku psa se nejprve spustí s varovným pípnutím. Pokud váš pes bude utíkat k hranici, přijímač vydá statický šok s postupně silnější intenzitou, dokud se váš pes nevrátí zpět do bezpečné oblasti, v rámci vámi nastavené hranice.

 


Nastavení zón

Šířka zóny je nastavitelná na základně, a to v rozmezí od 50 cm do 6 m, v závislosti na typu instalace a délce drátu. 

 

 

Typ korekce 

Ohradník Patpet disponuje nenastavitelnou funkcí zvuku a elektrostatického impulsu. Čím blíže je hranice drátu, tím více se funkce zvuku a statické elektřiny současně zesilují. 

 


drát v baleníDrát v balení

Základní balení Patpet F400 obsahuje 200 metrů izolovaného drátu o průřezu 0,1 mm. Jedná se o drát dostačující pro povrchovou instalaci, vzhledem k velmi tenkému průměru není vhodný pro zakopání či umístění na frekventované místo. 

 

Baterie a nabíjení

Přijímač F400 je napájen dobíjecím akumulátorem a v provozu vydrží až 20 dní. Stav baterie na přijímači signalizuje světelná LED dioda. Základna je napájena ze sítě.

 

 

Vodotěsnost 

Zařízení disponuje voděodolným přijímačem s označním IPX65 a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí. Základna je také voděodolná, nicméně doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.

 

Počet psů 

Patpet F400 je možné použít pro neomezený počet psů. Přikoupením dalších přijímačů jej tak můžete jednoduše rozšířit. 

 

 

Délka obojku

K přijímači je v balení velmi pevný a kvalitní obojek plastový reflexní obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 

 

 

Váha a rozměry

Základna má šířku 11,2 cm, výšku 9 cm a hloubku 3,2 cm. Přijímač má šířku 6,7 cm, výšku 4 cm a hloubku 3,4 cm a jeho váha je 55 gramů.

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Ohradníky > Elektronické ohradníky

Produkt

Patpet F400 – Pro

Výrobce