info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet F800

5490 

Nejnovější venkovní bezdrátový elektronický ohradník s GPS Patpet F800 využívá technologii satelitního signálu k nalezení vaší hranice pomocí jednoduchého nastavení od 30 do 900 m. Bezdrátový ohradník Patpet F800 pro velké psy použití nevyžaduje žádné vysílače nebo instalace drátů. K dispozici voděodolného ohradníku jsou dva tréninkové režimy a korekce zvuku, vibrace a impulsu. 
 
 

3 skladem

Katalogové číslo: DS56732685 Kategorie: , ,

Nejnovější bezdrátový elektronický ohradník GPS využívá technologii signálu setallite k lokalizaci vaší hranice pomocí jednoduchého nastavení. Na rozdíl od našich konkurentů náš systém bezdrátového oplocení pro psy nevyžaduje žádné vysílače ani instalaci drátů k nastavení hranice zadržování v kruhu. Umožněte psům mít více svobody. Středový bod a bezpečná poloměrová vzdálenost se nastavují pomocí satelitního polohování GPS a váš mazlíček se může volně pohybovat v nastaveném bezpečném rozsahu. Když váš mazlíček překročí nastavený rozsah bezpečné vzdálenosti, produkt se spustí a vydá první kolo upozornění na zvuku, vibrace a impulsu (pokud se váš mazlíček nevrátí do bezpečné vzdálenosti, bude následovat 6 impulsu a výrobek přejde do ochranného režimu po dobu jedné minuty). Pokud se váš mazlíček nevrátí do nastaveného rozsahu bezpečné vzdálenosti, produkt udělí druhé kolo trestu. F800 nabízí duální pracovní režim, automatický režim a pevný režim. Přehledná oranžově podsvícená LCD obrazovka GPS obojku F800 zobrazuje: sílu signálu GPS, umístění středového bodu, indikaci stavu baterie, režim korekce, úroveň korekce a aktuálně nastavený poloměr.  

 

 


Nastavení zón

U elektronického bezdrátového ohradníku Patpet F800 nastavujete zónu pro výstrahu a korekci jedním ovladačem na základně společně. Maximální vzdálenost, na kterou se může pohybovat pes od základny je 900 metru (jedná se tedy o poloměr). Minimální vzdálenost je cca 13 metrů.

 

Typ korekce 

Bezdrátový ohradník Patpet F800 nabízí korekci zvuku, vibrace a impulsu v 6 úrovních (zvuk nelze vypnout). Obojek nabízí automatický a pevný režim korekcí. 

 


drát v baleníDrát v balení

Bezdrátový ohradník Patpet F800, nevyžaduje k použití žádný drát. 

 

 

Baterie a nabíjení

Přijímač Patpet F800 je napájen dobíjecím akumulátorem po dobu 2 hodin, který je součástí balení. Plně nabitý obojek vydrží v provozu 1,5 dne.  

 

Vodotěsnost 

Patpet F800 disponuje plně vodotěsným přijímačem a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí, ale nedoporučujeme delší zdržování ve vodě, či ponoření. 

 

 

Délka obojku

Patpet F800 má velmi pevný a kvalitní plastový obojek, který je vhodný pro velká plemena psů od 30 kg a nelze ho vyměnit. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozměry

GPS obojek Patpet F800 má šířku 4 cm, výšku 7 cm a hloubku 3 cm, váha je 160 kg. 

 

 

 

 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Ohradníky > Bezdrátové ohradníky

Produkt

Patpet F800

Výrobce

EAN

8596067024124