info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet T200 – Pro – 1 psa

2690 

Patpet T200 je elektronický výcvikový obojek s nastavitelnými funkcemi zvuku, vibrace a impulzu. Na dosah 300 m lze cvičit až 3 psy pomocí jediné ergonomicky navržené vysílačky s bezpečnostním zámkem. Plně dobíjecí zařízení má podsvícený LED displej a vydrží i slabý déšť. Obojek je vhodný pro všechna plemena od 5 do 90 kg. 

13 skladem

Katalogové číslo: DS92022569 Kategorie: ,

Patpet T200 je voděodolný výcvikový obojek s dosahem 300 m pro všechna plemena psů od 5 kg do 90 kg. Obojek disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impuls, všechny funkce jsou nastavitelné a jejich úroveň lze regulovat. Přikoupením dalšího přijímače lze rozšířit výcvik pro 3 psy zároveň. Ergonomicky navržený vysílač s LED displejem nabízí jednoduché ovládání, pro každou funkci naleznete samostatné tlačítko. Vysílač je vybaven bezpečnostním zámkem, který zabrání nechtěnému stisknutí tlačítka, např. v kapse. Obsahem balení jsou krátké a dlouhé elektrody s gumovými kryty, díky čemu je obojek velmi šetrný a vhodný i pro plemena jako je naháč nebo psy, které jsou citlivé či náchylné k vyrážkám. Po 2 hodinovém nabití pomocí magnetického kabelu vydrží obojek Patpet T200 v pohotovostním režimu až 30 dní. 

 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojek Patpet T200 nabízí 3 druhy korekce. Psa usměrníte zvukem, vibrací nebo elektrostatickým impulsem, které lze regulovat. Úrovně intenzity jsou nastavitelné: zvuk 3 úrovně, vibrace 8 úrovní a impuls v 16 úrovních. 

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkem Patpet T200 můžete trénovat vašeho psa na vzdálenost až 300 metrů. Tento obojek je vhodný jak pro amatérský, tak i profesionální výcvik psů.

 

Baterie a nabíjení:

Vysílač i přijímač jsou opatřeny dobíjecím akumulátorem. Rychlost dobití zaznamenává 2 hodiny do plného dobití. V pohotovostním režimu potom setrvá přijímač v provozu 30 dní a vysílač až 90 dní. 

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet T200 dohlédnete až na 3 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit dva přijímače. Poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí tlačítka na vysílačce

 

Displej:

Patpet T200 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojek psů Patpet T200 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.

 

Délka obojku:

Nastavitelný nylonový obojek je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro téměř všechny typy psů různé velikosti a rasy. Komfortní pro obvod krku 20 – 65 cm a šířku 2 cm. Lze použít i vlastní obojek. 

 

Váha a rozměry:

Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 11,5 cm, hloubku 1,7 cm a její váha je 43 gramů (včetně baterie). Přijímač má šířku 3,5 cm, výšku 7 cm, hloubku 2,5 cm a jeho váha je 64 gramů

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Patpet T200 – Pro

Výrobce