info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet T220 – Pro – 1 psa

2191 

Patpet T220 je elektronický výcvikový obojek s nastavitelnými funkcemi zvuku, vibrace a impulsu. Na dosah 400 m můžete cvičit až 3 psy zároveň pomocí jediné ergonomicky tvarované vysílačky s přehledným LCD displejem a snadno přístupnými tlačítky. Nabíjecí obojek je vhodný pro všechny velikosti a plemena psů od 15 kg.
 
 

13 skladem

Katalogové číslo: DS66509511 Kategorie: ,

Bezpečný, efektivní a humánní výcvikový obojek Patpet T220 nabízí nastavitelné úrovně elektrostatického impulsu 1-16, vibrace 1-8 a srandardní zvukový režim. Vybrat si tak můžete nejvhodnější režim a úroveň fukce pro nevhodné chování vašeho psa. Ergonomicky tvarovaný vysílač obojku T220 umožní trénovat až 3 psy zároveň na dosah 400 m. Snadno přístupné velikosti tlačítek a přehledný LCD displej umožní pohodlné ovládání a efektivnější trénink psů. Obojek je pouze voděodolný, lze jej používat v mírném dešti, ale nesmí dojít k jeho ponoření. Disponuje duálním dobíjením přijímače i vysílače pomocí USB kabelu, který je součástí balení.  

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojek Patpet T220 nabízí 3 druhy korekce – impuls, zvuk a vibrace. Psa můžete usměrnit pomocí vibrace v 8 úrovních a impulsem v 16 úrovních, režim zvuku je nenastavitelný.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkem Patpet T220 můžete trénovat vašeho psa na vzdálenost až 400 metrů. Dosah je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Patpet je ideální volbou pro použití ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Baterie a nabíjení:

Vysílač i přijímač jsou opatřeny dobíjecím akumulátorem . Rychlost dobití zaznamenává 2 -3 hodiny do plného dobití, nabíjet můžete duální USB kabelem, který je součástí balení. V pohotovostním režimu potom přijímač setrvá po dobu 30 dnů, vysílačka až 60 dní v závislosti na použití. 

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet T220 dohlédnete až na 3 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit další přijímač. Poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí tlačítka na vysílačce

 

Displej:

Patpet T220 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem s přehlednými a dobře dostupnými tlačítky. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav baterie a ukazatel zvoleného psa a polohu zámku.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojek psů Patpet T220 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě. Vysílač má jen nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1.

 

Délka obojku:

Nastavitelný nylonový obojek je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro střední a velká plemena psů. Obojek je k nastavení pro objem krku 20 – 65 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysílačka: šířka – 5 cm; výška – 15,5 cm; hloubka 3 cm, váha 77 g. Přijímač: šířka – 3,5 cm; výška – 8 cm; hloubka 3 cm, hmotnost 60 gramů.

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Patpet T220 – Pro

Výrobce