info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet T250 – Pro – 2 psy

3680 

PatPet T250 je vhodný pro střední i větší plemena psů od 15 do 90 kg. Obojek s dosahem až 300 m můžete použít pro 3 psy a je skvělý pro výcvik psa či každodenní procházky v náročnějším terénu. Obojek nabízí 3 režimy akustického signálu, 7 úrovní stimulačního impulsu a 7 režimů vibrace. Voděodolný obojek je dobíjecí a vysílač s podsvíceným displejem nabízí pro každou funkci tlačítko zvlášť. 
 

Datum doručení:Česká pošta: 16.05.2024
PPL: 16.05.2024
Zásilkovna: 16.05.2024

Katalogové číslo: DS82646367 Kategorie: ,

Elektronický výcvikový obojek PatPet T250 je velikostí korekčních impulsů vhodný pro střední a velká plemena psů od 15 do 90 kg a je určen především pro výcvik základních povelů, s dosahem až 300 m. Vysílač disponuje funkcí zvuku, impulsu a vibrace, které jsou nastavitelné podle citlivosti konkrétního psa. Podsvícený displej má přehledné čitelné symboly a zobrazuje zvolený kanál psa, stav baterie, nastavenou korekci a úroveň korekce. Přijímač i vysílač je dobíjecí pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Přikoupením dalšího obojku lze použít i pro výcvik 3 psů najednou. Kompletní obojek je voděodolný, pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.

 

 

Typ korekce

Výcvikový obojek Patpet T250 nabízí 3 druhy korekce. Psa usměrníte zvukem, vibrací nebo elektrostatickým impulsem, které jsou nastavitelné. Intenzita impulsu a vibrace je nastavitelná v 7 úrovních, zvuk má 3 úrovně. 

 

Dosah obojku

S výcvikovým obojkem Patpet T250 můžete trénovat vašeho psa na vzdálenost až 300 metrů. Dosah je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Patpet je ideální volbou pro použití ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Baterie a nabíjení

Vysílač i přijímač jsou opatřeny dobíjecím akumulátorem. Rychlost dobití zaznamenává 1- 2 hodiny do plného dobití. V pohotovostním režimu potom přijímač setrvá po dobu 30 dnů, vysílačka až 60 dní v závislosti na použití. 

 

Vodotěsnost

Výcvikový obojek psů Patpet T250 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě. Vysílač má jen nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1.

 

Počet psů

S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet T250 dohlédnete až na 3 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit další přijímače. Poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí snadno hmatatelných tlačítek na vysílačce

 

Displej

Vysílačka výcvikového obojku vám poskytne přehled vašeho nastavení na podsvíceném LCD displeji. Displej má velké čitelné symboly a zobrazuje zvolený kanál psa, stav baterie, nastavenou korekci a úroveň korekce.

 

Délka obojku

Nastavitelný nylonový obojek je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro střední a velká plemena psů. Obojek je k nastavení pro objem krku 25 – 70 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysílačka: šířka – 5 cm; výška – 12,5 cm; hloubka 1,5 cm a hmotnost 75 g. Přijímač: šířka  4 cm; výška – 7 cm; hloubka 2,5 cm, hmotnost 67 g.

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Patpet T250 – Pro

Výrobce