info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet T502 – Pro – 3 psy

3871 

Patpet T502 je elektronický výcvikový obojek malých rozměrů s funkcemi zvuk, vibrace, světlo a impulz v 99 úrovních. Na dosah 800 m lze cvičit vašeho psa pomocí lehké vysílačky, která disponuje přehledným a podsvíceným displejem. Zařízení je dobíjecí a voděodolné. Obojek je vhodný pro všechny plemena psů od 5 do 90 kg váhy. 
 
 

Datum doručení:Česká pošta: 22.05.2024
PPL: 22.05.2024
Zásilkovna: 22.05.2024

Katalogové číslo: DS11767231 Kategorie: ,

Patpet T502 je voděodolný výcvikový obojek s dosahem 800 m pro všechna plemena psů od 5 do 90 kg váhy. Elektronický obojek Patpet disponuje funkcemi zvuku ve 3 úrovních, vibrace a impulzem v 99 úrovních intenzity. Obojek disponuje funkcí světla, která nabídne 3 různě blikající režimy pro pohodlné hledání psů v noci (fialová, modrá -červená a zelená). Vysílač nabídne jednoduché ovládání, pro každou funkci naleznete samostatné tlačítko a noční venčení usnadní svítilna na horní straně vysílače. Po 2 hodinovém nabití vydrží obojek Patpet T502 v provozu až 14 dní. Hlavní výhodou jsou gumové krytky, které jsou umístěné na kontaktních bodech přijímače, délka je 9 mm, díky tomu je obojek velmi šetrný a vhodný i pro plemena jako je naháč nebo psy, které jsou citlivé či náchylné k vyrážkám. 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojek Patpet T502 nabízí 4 druhy korekce. Psa usměrníte zvukem ve 3 úrovních, vibrací nebo elektrostatickým impulsem, které jsou nastavitelné v 99 úrovních. Obojek disponuje funkcí světla, která nabídne 3 různě blikající režimy (fialová, modrá -červená a zelená) pro pohodlné hledání psů v noci. 

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkem Patpet T502 můžete trénovat vašeho psa na vzdálenost až 800 metrů. Dosah je dostatečný , jak pro základní tak i profesionální výcvik většiny psů. Výcvikový obojek můžete využít jak ve městě, tak i v lese. 

 

Baterie a nabíjení:

Vysílač i přijímač jsou opatřeny dobíjecím akumulátorem. Rychlost dobití zaznamenává 2 -3 hodiny do plného dobití. Výdrž vysílače až 30 dní, výdrž přijímače 11 dní.

 

Počet psů:

Elektronický výcvikový obojek Patpet T502 je vhodný pro výcvik 1 psa. 

 

 

Displej:

Patpet T502 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojek psů Patpet T502 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě. Vysílačka má nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1. 

 

Délka obojku:

Nastavitelný nylonový obojek je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro téměř všechny typy psů různé velikosti a rasy. Komfortní pro obvod krku 20 – 65 cm.

 

Váha a rozměry:

Rozměry přijímače jsou: šířka 4 cm; výška 6 cm; hloubka 5 cm a váha je 43 gramů. Rozměry vysílačky jsou: výška 14 cm, šířka 4 cm, hloubka 5 cm a váha je 59 gramů.

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Patpet T502 – Pro

Výrobce