info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet T680 – Pro – 1 psa

2791 

Patpet T680 je elektronický výcvikový obojek s nastavitelnými funkcemi zvuku, vibrace a impulsu. Na dosah 400 m můžete cvičit až 3 psy zároveň pomocí jediné ergonomicky tvarované vysílačky s přehledným LCD displejem a snadno přístupnými a přehlednými tlačítky. Nabíjecí obojek je vhodný pro všechny velikosti a plemena psů od 30 kg.

10 skladem

Katalogové číslo: DS76783584 Kategorie: ,

Patpet T680 je dobíjecí výcvikový obojek s extrémně dlouhým pohotovostním režimem pro amatérský i profesionální trénink psů. Obojek se nabíjí pomocí USB kabelu, který je součástí balení a je plně nabit za 2 hodiny. Tento výcvikový obojek má dosah až 400 metrů a disponuje funkcí zvuku, vibrace v 8 úrovních a impulsu, který je nastavitelný v 16 úrovních. Obojek je vhodný pro všechny velikosti a plemena psů. Přikoupením dalšího přijímače lze jednoduše rozšířit výcvik pro 2 psy zároveň. Patpet T680 má ergonomicky tvarovanou vysílačku, s přehlednými a oddělenými tlačítky pro každou funkci zvlášť a zámkem kláves, který zamezí zmáčknutí nesprávného tlačítka. Vysílačka obsahuje i kulatý podsvícený LCD displej se kterým budete mít dokonalý přehled o zvolené funkci, kanálu psa a stavu baterie. 

 

 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojek Patpet T680 nabízí 3 druhy korekce. Psa usměrníte zvukem, vibrací nebo elektrostatickým impulsem, které lze regulovat. Intenzita impulsu je nastavitelná v 16 úrovních, vibrace má 8 úrovní, zvuk není možné nastavit. 

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkem Patpet T680 můžete trénovat vašeho psa na vzdálenost až 400 metrů. Dosah je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Patpet je ideální volbou pro použití ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

 

Baterie a nabíjení:

Vysílač i přijímač jsou opatřeny dobíjecím akumulátorem. Rychlost dobití zaznamenává 2 hodiny do plného dobití. V pohotovostním režimu potom přijímač setrvá po dobu 30 dnů, vysílačka až 60 dní v závislosti na použití. 

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkem Patpet T680 dohlédnete až na 3 psy zároveň. Jednoduše stačí dokoupit další přijímač. Poté si mezi psy jednoduše přepínáte pomocí tlačítka na vysílačce

 

Displej:

Patpet T680 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojek psů Patpet T680 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě. Vysílač má jen nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1.

 

Délka obojku:

Pevný a plastový obojek je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro velká plemena psů. Komfortní pro obvod krku 20 – 70 cm. Obojek nelze vyměnit. 

 

Váha a rozměry:

Ovladač: šířka – 4,5 cm; výška – 15,5 cm; hloubka 2,4 cm, váha 86 g. Přijímač: šířka  3,5 cm; výška – 6,5 cm; hloubka 3 cm, váha 130 g. 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Patpet T680 – Pro

Výrobce