info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Patpet U01

1490 

Ruční zařízení Patpet U01 je moderní prostředek na výcvik všech psů, který využívá dva tréninkové režimy – ultrazvuk a zvuk. Malé zařízení s voděodolnou ochranu je vhodné pro venkovní a vnitřní použití, funguje na baterie a lze ho použít na dosah až 10 m. 
 
 
 
 
 

97 skladem

Katalogové číslo: DS26197832 Kategorie: , ,

Ruční zařízení Patpet U01 pro výcvik psů je moderní nástroj navržený k pomoci majitelům při tréninku a výcviku svých psů. Patpet U01 využívá dva tréninkové režimy – ultrazvukový a zvukový, kombinace těchto dvou režimů snáze upoutá pozornost psa, aby se dosáhlo efektu výcviku, nebo zamezil nežádoucímu chování psa. Na rozdíl od jiných typů výcvikového obojku, nedojde k žádnému poškození kůže, zařízení využívá nejmodernější technologii. Zvuk neovlivňuje lidi, ale může snadno upoutat pozornost psa a zastavit jeho špatné chování. Zařízení vydává ultrazvukový zvuk o frekvenci 23KHZ~27KHZ, který je vhodný pro psy všech velikostí. Zařízení funguje na 4x AAA baterie, nemusíte se tak obávat výpadku proud, nebo že, nebudete mít kde obojek nabít. Nízká spotřeba energie zajistí výdrž baterie až na 30 dní, pokud bliká červené světlo, je baterie v zařízení vybitá. Malé zařízení perfektně padne do ruky a snadno se používá pro venkovní i vnitřní použití na dosah 10 m, používejte zařízení v jasném výhledu nasměrováním svého psa přímo.  

 

 

Typ korekce:

Patpet U01 využívá korekci pomocí ultrazvuku a zvuku, které nelze regulovat. Korekce je poskytována s pevně stanovenou úrovní a frekvencí, která je vhodná pro většinu psů. Tím je zajištěno jednoduché použití bez nutnosti nastavování různých parametrů.

 

Baterie a nabíjení:

Patpet U01 se nabíjí pomocí baterií 4xAAA a má výdrž až 30 dní. Baterie jsou široce dostupné a snadno dokoupit i na našem eshopu. Stačí mít několik baterií připravených a v případě potřeby je lze snadno vyměnit za plně nabitou sadu. Indikátor slabé baterie Vás upozorní na výměnu. 

 

Počet psů:

Patpet U01 je navržen tak, aby byl vhodný pro neomezený počet psů, obojek je slyšitelný pro všechny psy v okolí 10m, nedoporučujeme tak používat v blízkosti jiných psů.

 

 

Vodotěsnost:

Patpet U01 je vybaven voděodolnou ochranou, která mu umožňuje odolávat dešti a vlhkým podmínkám, není vhodné ho namáčet do vody nebo ponořovat do vody na delší dobu. Doporučuje se dodržovat pokyny výrobce a nepřekračovat limity voděodolnosti obojku.

 

 

Váha a rozměry:

Patpet U01pro psy je navrženo tak, aby perfektně padlo do ruky a umožňovalo snadné ovládání. Jeho rozměry jsou obvykle kompaktní, což zajišťuje pohodlné držení a manipulaci během používání. Rozměry ovladače: šířka – 3,5 cm; výška – 9,8 cm; hloubka 3 cm, váha je 47 kg.

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Protištěkací obojky > Obojky proti štěkání

Produkt

Patpet U01

Výrobce

EAN

8596067022762