info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelíšek pro kočky

1291 

Jak vypadá moderní škrabadlo pro kočky? Je multifunkční, nabízí kočce pohodlí a vám snadnou údržbu. Multifunkční škrabadlo Petkit spojuje přirozenou potřebu škrabání se zábavnou hrou. Je vysoce odolné, plně skládací a samozřejmě zdravotně nezávadné. 

10 skladem

Katalogové číslo: DS73299881 Kategorie: , ,

Jak vypadá moderní škrabadlo pro kočky? Je multifunkční, nabízí kočce pohodlí a vám snadnou údržbu, spojuje přirozenou potřebu kočky se zábavnou hrou, je vysoce odolné a samozřejmě zdravotně nezávadné. PetKit, jednička v péči o mazlíčky, přichází s perfektním designem odpočívadla, hračky a škrabadla v jednom provedení, které se hodí doslova pro kočku. 

Hlavní výhody a vlastnosti:

  • Škrabadlo, odpočívadlo a hračka v jednom provedení
  • Kruhové škrabadlo o průměru 33 cm je vyjímatelné pro snadnou údržbu
  • Hustá struktura zvlněného kartonu poskytuje efektivní a ekologické škrabadlo
  • ABS netoxický a zdravotně nezávadný plast
  • Ochrana povrchu pro uchování krásného vzhledu
  • Průhledný tunel po obvodu slouží pro hru s originálními míčky Meow planet
  • Meow planet simuluje povrch měsíce a nabízí nepředvídatelnou hru
  • Poskytuje kočce potřebné vyžití přirozených instinktů a předchází tak poškození vašeho nábytku 
  • Míčky lze vyjmout pro samostatnou zábavu

 

 

Škrábání hrou!

S nejnovějším škrabadlem vaše kočka nepozná, kdy končí zábava! Chytré řešení nabízí kočce prostorné kruhové škrabadlo, které je zároveň hřištěm pro hru umístěnou po obvodu kruhového škrabadla. Co tam váš malý lovec objeví? V průhledném tunelu s otvory se prohání dva míčky, známé jako Meow Planet. Vaše kočička je bude prohánět, lovit a skotačit mezi nimi. Své drápky si tak zbrousí uprostřed škrabadla přímo při hře! Škrabadlo lze samostatně vyjmout, což znatelně urychlí čištění.

 

 

Když se škrabadlo dokáže změnit v pohodlný pelíšek

A co ještě hustě zvlněné škrabadlo připomíná? Krásně hřejivý a příjemný pelíšek, na kterém si kočka po energické hře ráda na nějakou chvíli odpočine.

Aktivní zápal do hry umožní kočce „proškrábnout“ své drápky s patřičnou energií. Tím je výsledek ještě účinnější. Hustá struktura povrchu zvlněného, pevného a velmi odolného kartonu pro maximální výdrž nahradí kočce přirozenou potřebu škrábání. Vašeho nábytku si kočka už nepovšimne!

 

 

Hra přímo jako z kočičí planety…

Průhledný tunel se zábavnou hrou střídá průhlednou  a opískovanou matnou strukturu povrchu. Matná úprava chrání hračku proti nevzhledným škrábancům, vnitřní hladká strana naopak usnadňuje kočce hru. Otvory jsou navrženy tak, aby umožnily snadný přístup tlapkám různých velikostí. Co dodat?

 

 

Protože PetKit se nespokojí jen s krásou, ukryje do každého šperku praktickou funkci. V případě Meow Planet se jedná o míčky ve dvou barvách z netoxického, zdravotně nezávadného materiálu, odolného proti kousání. Design míčků vychází z povrchu měsíce a „krátery“ na povrchu dělají hru nepředvídatelnou a zajímavou. Oproti hladkému kulatému povrchu nabízí „kočičí planeta“ možnost nahodilého pohybu, kdy se míček najednou pozastaví, vydá jiným směrem a kočka s nimi díky několika otvorům snáze manipuluje. Struktura na povrchu opět střídá hladké a drsné provedení a dotahuje tak hru do precizních detailů. Dopřejte vaší kočce hvězdnou zábavu!

 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Hračky > Pro kočky

Produkt

PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelíšek pro kočky

Výrobce

EAN

6931580101303