info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Petkit fontána Eversweet Solo 2

2191 

Petkit Eversweet Solo 2 přichází se svěžejším a bezpečnějším designem. Nová bezdrátová vodní pumpa využívá technologii bezdrátového magnetického indukčního napájení a pokročilým filtračním systémem, která se liší od tradičních vodních pump. Fontána z nerezové oceli a kapacitou 2l nabízí 3 pracovní režimy. Fontána je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, ovládání pomocí chytré aplikace Petkit pro Android a IOS.

8 skladem

Katalogové číslo: DS74550418 Kategorie: , ,

Eversweet Solo 2 je vylepšená automatická vodní fontána s kapacitou 2l, která pomáhá dodržovat pitný režim všech domácích mazlíčků. Cirkulační systém pomáhá zajistit vždy čerstvou a čistou vodu. Čtyř filtrační systém se skládá z bavlněné vrstvy, aktivního uhlí z kokosové skořápky a iontomeničové pryskyřice – dohromady zajištují zdravou, kyslíkem obohacenou vodu. Fontána na vodu je navržena z průsvitného materiálu, díky tomu tak můžete sledovat celkovou spotřebu vodu vašeho mazlíčka.

Eversweet Solo 2 je vyrobena z odolných potravinářských materiálů, je tak snadno čistitelná a udržitelná. Nová bezdrátová vodní pumpa využívá technologii bezdrátového magnetického indukčního napájení, která se liší od tradičních vodních pump. Spodní strana fontány je protiskluzová, zabraňuje tak pohybu fontány po podlaze. Petkit Eversweet Solo 2 je fontána energeticky úsporná, ale na víc má vylepšený ultra tichý chod, který Vás nebude rušit ani v noci. Inteligentní LED světla indikují pracovní stav fontány, které je možné měnit v chytré mobilní aplikaci Petkit, upozorní Vás také na nedostatek vody a na potřebu vyměnit filtr. Jednoduchým kliknutím, můžete přepínat mezi Inteligentním, normálním a nočním režimem. 

 

 

Hlavní funkce:

  • Bezdrátová vodní pumpa: bezdrátová vodní pumpa, zabrání ponoření drátu do vody, a zároveň usnadňuje rozebrání čerpadla za účelem důkladného čištění.
  • Odnímatelný design: odnímatelné tělo a základna zajistí, že nenamočíte základnu při doplňování vody nebo čištění vodní fontány
  • Ultratichá pumpa: (měřeno pod 30 dB) má nízkou spotřebu energie, což vám i vašim mazlíčkům zajistí 100% klidný spánek. Čerpadlo přestane fungovat, když zaznamená nedostatek vody ve fontáně. 
  • Vícevrstvý filtrační systém: Filtruje chlupy a prach a odstraňuje zápach a těžké kovy, aby vašemu roztomilému mazlíčkovi poskytl čerstvou čistou vodu, díky 360° vícesměrnému proudění nabízí na rozdíl od jiných misek vždy čerstvou vodu nahoře. 
  • 3 pracovní režimy: nabízí inteligentní režim (fontána funguje střídavě), normální režim (fontána funguje neustále) a noční režim (vypne LED indikátory), které se používají v různých podmínkách. Pracovní režim můžete změnit pouze pomocí APP. 
  • Průsvitný materiál: nabízí lepší přehled pro sledování celkové spotřeby vody. 
  • Rozměry: 185 x 185 x 164 mm, kapacita: 2l

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Misky a fontány > Fontány a dávkovače vody

Produkt

Petkit fontána Eversweet Solo 2

Výrobce

EAN

6973293808896