info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Petkit Fresh Element Mini – Bílá

4991 

Dopřejte svému čtyřnohému mazlíčkovi pravidelný přísun krmiva. Automatický dávkovač Petkit Fresh Mini vám s tím pomůže, a to hlavně v době vaší nepřítomnosti. Je vyveden v luxusním designu a vybaven zásobníkem na krmivo o s kapacitou 2,8 litry. Plánování dávek a času krmení poté zajistí bezplatná aplikace dostupná pro iOS i Android, kterou můžete dávkovač ovládat automaticky, nebo pomocí tlačítka FEED NOW manuálně. 

Datum doručení:Česká pošta: 17.06.2024
PPL: 17.06.2024
Zásilkovna: 17.06.2024

Katalogové číslo: DS36292305 Kategorie: , , ,

Automatický dávkovač krmiva Petkit Fresh Element Mini  nabízí luxusní design a inovativní patentované technologie. Tento podavač je dodáván s novou a vylepšenou metodou dodávání potravin, která zajišťuje přesnější a pružnější stravovací plán pro vašeho domácího mazlíčka. Věřte tomu nebo ne, tento podavač je přesnější než podavač Petkit Fresh Element. To znamená, že Vaše domácí zvíře bude krmeno včas a bude pro ně přesné množství. Také s naší novou mini velikostí můžete umístit toto zařízení kdekoli ve vašem domě a nezabere mnoho místa. Chcete nakrmit vašeho mazlíčka snadno a dokonce i na dálku? Vyřešte zdravé krmení pro vašeho mazlíčka jednoduše a kdykoliv to potřebujete! Chytrý dávkovač krmiva Fresh Element vám krmný plán snadno obstará. Zaručí čerstvé krmení, jeho správné rozestupy a dokonce vás informuje o stavu krmiva v zásobníku. Fresh Element ovládáte jednoduše přes chytrou aplikaci automaticky, nebo i manuálně.  Petkit Fresh Element hravě dohlédne i na dietní režim vašeho čtyřnohého kamaráda. Základní myšlenka, že „Láska je čerstvá“ vystihuje dokonale, co vám Petkit přináší: zdraví a čerstvou kvalitu pro vaše čtyřnohé mazlíčky.

 

 

Hlavní funkce:

  • Ovládání na dálku – Snadné ovládání přes chytrou aplikaci pro Fresh Element. Aplikace je kompatibilní pro Android i iOS a její ovládání je velmi intuitivní. 
  • Vždy čerstvá strava – Petkit je průkopníkem technologií pro zachování čerstvé kvalitní stravy. Dávkovač disponuje dvoufázovým systémem pro ochranu krmiva před vlhkem a kontaminací.
  • Automatické dávkování – Jednoduše nastavíte velikost porce, jejich počet i časové rozestupy mezi krmením. Vašemu mazlíčkovi dopřejete zdravé stravování i přesto, že se nenacházíte v jeho blízkosti. 
  • Krmný plán na míru – Petkit spočítá optimální stravovací režim pro vašeho mazlíčka na míru. Stačí přes aplikaci zadat údaje o váze, stáří a plemenu vašeho strávníka a chytrá aplikace přes algoritmus vypočte optimální příjem kalorií. Můžete jej naprogramovat až na 10 jídel denně, s 1 až 20 porcemi pro každou dobu krmení. Každá porce je přibližně 5 g (velikosti granulí mínus 5-12 mm).
  • Patentovaný průchod krmiva – Vnitřní mechanismus zamezí vlhnutí a slepení stravy. Silikonový otáčecí motor zajistí optimální průchod krmiva a strava se tak neslepuje a nezaklíní se v zařízení.
  • Vyměnitelné misky – K dispozici je vyjímatelná miska z nerezového materiálu.
  • Stav krmiva pod kontrolou – Váhový senzor vám poskytne záznam o množství krmiva v zásobníku a to vám zobrazí v aplikaci. Pokud krmivo dochází, aplikace vás upozorní. 
  • Podavač také vezme záložní baterie v případě, že dojde k výpadku napájení (4 x AA baterie, baterie nejsou součástí dodávky).
  • Rozměry dávkovače: 31,5 x 31,9 x 17 cm, váha: 2,75 kg

 

 

Zásobník až na 2,8l krmiva

Vnitřní box o kapacitě 2,8 l tvoří zásobník na krmivo. Silikonové sítko boxu chrání stravu před kontaminací a vysoušeč před vlhkostí. Fresh Element zamezí ztrátě kvality krmiva jako je kontaminace, vlhnutí a slepení, které způsobuje uvíznutí granulí v dávkovači. Silikonový lem po obvodu zásobního boxu i vnějších dvířek těsně uzavře prostor s krmivem. Díky spolehlivému uzavření prostoru se krmivo nekontaminuje nečistotami či bakteriemi z okolí.

 

 

Krmný plán pod kontrolou

Nevíte si rady, jak má optimální strava vašeho mazlíčka vypadat? Přehledná aplikace vám nabídne možnost rozplánování hned několika časů krmení s různou velikostí porce. Sledovat můžete i aktuální stav krmiva v dávkovači. Dávkovač je navržen tak, aby se jídlo během naplánované doby krmeni nikdy nezaseklo a váš domácí mazlíček nezůstal o hladu. Aplikace je v českém jazyce. 

 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Misky a fontány > Pro kočky > Dávkovače krmiva

Produkt

Petkit Fresh Element Mini – Bílá

Výrobce