info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

PetSafe 100m Little Dog

3990 

Obojok PetSafe Little Dog je vhodný najmä pre malé plemená od 1 kg až do 15 kg. Tento obojok disponuje funkciou zvuku a impulzu v 16 úrovniach až do vzdialenosti 100 metrov. Prijímač je ponoriteľný a funguje na batérie. Prehľadný vysielač s LCD digitálnym displejom je vybavený tlačidlom s funkciou booster- automaticky zvýši intenzitu korekcie o 2 úrovne.
 
 
 

Datum doručení:Česká pošta: 07.06.2023
DPD: 07.06.2023
Zásilkovna: 07.06.2023

Katalogové číslo: DS82949906 Kategorie: ,

Petsafe Little Dog je spolehlivý způsob, jak ovládat svého psa bez vodítka. Tento výcvikový obojek vám pomůže naučit vašeho psa novým povelům a zvládnout špatné chování na dosah 100 m. Obojek Petsafe je vhodný pro nejmenší plemena psů od 1 do 15 kg. Petsafe Little Dog disponuje funkcí zvuku a impulsu, který je nastavitelný v 16 úrovních. Obojek je vybaven i užitečnou funkcí pro rychlé vysílání intenzivnějšího impulsu, booster. Úroveň intenzity korekce je při 2 Booster funkci o dvě úrovně vyšší, než je běžně používaná takzvaná výcviková úroveň. Toto „pohotovostní“ tlačítko pak lze použít v nouzové situaci, kdy je např. třeba rychle a důrazně zastavit psa a běžně používaná úroveň by byla nedostatečná. Přikoupením přijímače je možné výcvik rozšířit až pro 2 psy. Přijímač je vybaven vodotěsnými vlastnostmi pro krátkodobé ponoření až do 1,5 m. Malý digitální displej zobrazuje nastavenou intenzitu korekcí a stav baterie na ovladači.

 

 

 

Dosah obojku

S obojkem Petsafe Little Dog zajistíte výcvik vašeho psa na vzdálenost maximálně 100 m. Hodí se proto k méně náročnému výcviku v domácím prostředí nebo na zahradě, kde není velmi členitý terén.

 

Typ korekce 

Petsafe Little Dog má ve výbavě 2 druhy korekce: zvuk a elektrostatický impulz, který můžete nastavit na škále 16 úrovní. Obojek je vybaven i užitečnou funkcí pro rychlé vysílání intenzivnějšího impulsu, booster. 

 

Baterie a nabíjení

Přijímač obojku i vysílačka fungují na 2 ks 3-Volt Lithium CR2032 baterie.

 

 

Vodotěsnost

PetSafe Little Dog je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1,5 metru, maximálně však po dobu 30 minut s označním IPX7. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve špatných podmínkách (les, bahno, okolí vody) a pes může proběhnout vodou. Vysílačka u PetSafe 100 je odolná pouze proti dešti a sněhu.

 

Počet psů

PetSafe Little Dog Trenér umožňuje cvičit pouze jednoho psa.

 

 

Displej

Malý displej zobrazuje úroveň korekce, stav baterie a výběr psa, takže se snadno zorientujete pro případ výcviku 2 psů. 

 

 

Délka obojku

PetSafe Little Dog má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná do 56 cm.

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,3 cm, výšku 11,5 cm, hloubku 2,5 cm. Přijímač má šířku 2 cm, výšku 2,5 cm, hloubku 2,67 cm.

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

PetSafe 100m Little Dog

Výrobce

EAN

729849134720