info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

PetSafe® Classic

7490 

PetSafe® Classic vám poskytne klid, protože budete vědět, že váš pes je ve vaší zahradě v bezpečí. Ohradník disponuje funkcí vibrace + zvuku a impulsu v 8 úrovních je vhodný pro malá i velká plemena psů. Ohradník je pro neomezený počet psů, má vodotěsný přijímač a plynule nastavitelnou korekční a výstražnou zónu. Pomocí ohradníku vytvoříte instalaci až do délky 600 m.

2 skladem

Katalogové číslo: DS45366996 Kategorie: , ,

Elektrický ohradník pro psy PetSafe® Classic vám poskytne klid, protože budete vědět, že váš pes je ve vaší zahradě v bezpečí. Elektrické ohradníky s drátem jsou skvělou volbou ať už máte zahradu obdélníkového nebo jiného jedinečného tvaru. Když zakopete/skryjete ohraničující drát, máte možnost oplotit oblast přizpůsobenou pro vašeho psa. Přijímač je dobíjecí a voděodolný, má 8 úrovní korekce, první úroveň představuje zvuk a vibraci, úrovně 2-8 představují nastavitelnou korekci impulsu, kterou můžete nastavit na základě temperamentu vašeho psa. Základna ohradníku má LCD obrazovku, která vám umožňuje snadno vidět nastavení hraniční vzdálenosti a v případě potřeby vás upozorní na přerušení drátu. Do tohoto systému můžete přidat tolik domácích mazlíčků, kolik potřebujete, stačí si zakoupit další obojky s přijímačem Classic. Obojek je kompatibilní i s ohradníky pro domácí zvířata PawzAway, takže jej jeho obojek může udržet v bezpečí na zahradě, když si hraje venku, nebo jej zakázaným prostorům uvnitř.

 

Nastavení zón

U ohradníku PetSafe® nastavujete zónu pro výstrahu a korekci jedním ovladačem na základně společně. Nastavení šířky zóny se pohybuje v rozmezí od 0,6 do 4,5 m, v závislosti na typu instalace a délce drátu. 

 

Typ korekce 

PetSafe® Classic má zónu zvukovou i vibrační a zónu elektrostatického impulzu. Ohradník má celkem 8 úrovní korekce. Pes je nejdříve varován zvukem a vibracemi a po přiblížení je vyslán impulz.

 


drát v baleníDrát v balení

Základní balení PetSafe® Classic obsahuje 150 metrů izolovaného drátu o průřezu 0,5mm, což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej snadno napojit až do vzdálenosti 600m.

 

Baterie a nabíjení

Přijímač PetSafe® Classic je napájen pomocí USB kabelu, který je součástí balení, doba nabíjecí trvá 2-3 hodiny. Každé nabití přijímače vydrží v provozu až 3 týdny, v závislosti na frekvenci používání. Základna je napájena ze sítě.

 

Vodotěsnost 

PetSafe® disponuje plně ponořitelným přijímačem a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí. Pes může s přijímačem skočit do bazénu a koupat se libovolně dlouho. Základna je voděodolná, doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.

 

Počet psů 

PetSafe® Classic je možné použít pro neomezený počet psů. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit. 

 

Délka obojku

PetSafe® Classic má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 10 až do 70 cm, šířka je 2 cm. Lze použít i obojek vlastní. 

 


Váha a rozměry

Základna má šířku 10,9cm, výšku 12,5cm a hloubku 5,4cm. Přijímač má šířku 3,3 cm, výšku 5,8 cm a hloubku 2,5 cm a jeho váha je 71 gramů (včetně baterie).

 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Ohradníky > Elektronické ohradníky

Produkt

PetSafe® Classic

Výrobce

EAN

729849174788