info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

PetSafe Classic

7490 

PetSafe Classic vám poskytne klid, protože budete vědět, že váš pes je ve vaší zahradě v bezpečí. Ohradník disponuje funkcí vibrace + zvuku a impulsu v 8 úrovních je vhodný pro malá i velká plemena psů. Ohradník je pro neomezený počet psů, má vodotěsný přijímač a plynule nastavitelnou korekční a výstražnou zónu. Pomocí ohradníku vytvoříte instalaci až do délky 600 m.

4 skladem

Katalogové číslo: DS45366996 Kategorie: , ,

Elektrický ohradník pro psy PetSafe Classic vám poskytne klid, protože budete vědět, že váš pes je ve vaší zahradě v bezpečí. Elektrické ohradníky s drátem jsou skvělou volbou ať už máte zahradu obdélníkového nebo jiného jedinečného tvaru. Když zakopete/skryjete ohraničující drát, máte možnost oplotit oblast přizpůsobenou pro vašeho psa. Přijímač je dobíjecí a voděodolný, má 8 úrovní korekce, první úroveň představuje zvuk a vibraci, úrovně 2-8 představují nastavitelnou korekci impulsu, kterou můžete nastavit na základě temperamentu vašeho psa. Základna ohradníku má LCD obrazovku, která vám umožňuje snadno vidět nastavení hraniční vzdálenosti a v případě potřeby vás upozorní na přerušení drátu. Do tohoto systému můžete přidat tolik domácích mazlíčků, kolik potřebujete, stačí si zakoupit další obojky s přijímačem Classic. Obojek je kompatibilní i s ohradníky pro domácí zvířata PawzAway, takže jej jeho obojek může udržet v bezpečí na zahradě, když si hraje venku, nebo jej zakázaným prostorům uvnitř.

 

Nastavení zón

U ohradníku PetSafe nastavujete zónu pro výstrahu a korekci jedním ovladačem na základně společně. Nastavení šířky zóny se pohybuje v rozmezí od 0,6 do 4,5 m, v závislosti na typu instalace a délce drátu. 

 

Typ korekce 

PetSafe Classic má zónu zvukovou i vibrační a zónu elektrostatického impulzu. Ohradník má celkem 8 úrovní korekce. Pes je nejdříve varován zvukem a vibracemi a po přiblížení je vyslán impulz.

 


drát v baleníDrát v balení

Základní balení PetSafe Classic obsahuje 150 metrů izolovaného drátu o průřezu 0,5mm, což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej snadno napojit až do vzdálenosti 600m.

 

Baterie a nabíjení

Přijímač PetSafe Classic je napájen pomocí USB kabelu, který je součástí balení, doba nabíjecí trvá 2-3 hodiny. Každé nabití přijímače vydrží v provozu až 3 týdny, v závislosti na frekvenci používání. Základna je napájena ze sítě.

 

Vodotěsnost 

PetSafe Basic disponuje plně ponořitelným přijímačem a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí. Pes může s přijímačem skočit do bazénu a koupat se libovolně dlouho. Základna je voděodolná, doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.

 

Počet psů 

PetSafe Classic je možné použít pro neomezený počet psů. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit. 

 

Délka obojku

PetSafe Classic má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 10 až do 70 cm, šířka je 2 cm. Lze použít i obojek vlastní. 

 


Váha a rozměry

Základna má šířku 10,9cm, výšku 12,5cm a hloubku 5,4cm. Přijímač má šířku 3,3 cm, výšku 5,8 cm a hloubku 2,5 cm a jeho váha je 71 gramů (včetně baterie).

 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Ohradníky > Elektronické ohradníky

Produkt

PetSafe Classic

Výrobce

EAN

729849174788