Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /pub/kretrowa/epejsek.cz/web/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Petwant PWS-101 fontána pro kočky | ePEJSEK.cz
info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Petwant PWS-101 fontána pro kočky

1591 

Fontána pro kočky Petwant PWS-101 je vyrobena z nerezové oceli a 4-vrstvým filtračním systémem, který zajistí vždy čerstvou a čistou vodu. Otočením květinového krytu nebo okvětních lístků získáte 3 různé průtoky vody: květinový vodopád, květinová bublina a jemná fontána. Ultra tichá fontána s jemně modrým nočním LED světlem, chrání vaše domácí mazlíčky před onemocněním močových cest a ledvin. 
 
 


Warning: Undefined variable $cc in /pub/kretrowa/epejsek.cz/web/www/wp-content/plugins/doruceni/index.php on line 97

Warning: Undefined variable $u in /pub/kretrowa/epejsek.cz/web/www/wp-content/plugins/doruceni/index.php on line 98

Warning: Undefined variable $datum in /pub/kretrowa/epejsek.cz/web/www/wp-content/plugins/doruceni/index.php on line 22

Warning: Undefined variable $datum in /pub/kretrowa/epejsek.cz/web/www/wp-content/plugins/doruceni/index.php on line 22

Warning: Undefined variable $info in /pub/kretrowa/epejsek.cz/web/www/wp-content/plugins/doruceni/index.php on line 118
Datum doručení:Česká pošta: 05.02.2024
DPD: 05.02.2024
Zásilkovna: 05.02.2024

Katalogové číslo: DS55092163 Kategorie: , ,

Petwant PWS-101 je odolná, nerezová fontána, která je díky své velikosti vhodná pro kočky a malé psy. Fontána se snadno čistí, všechny části kromě čerpadla a filtrů a květinového krytu lze mýt v myčce na nádobí. Pevná fontána pro kočky má kapacitu 2,5 litru, takže váš mazlíček má dostatek vody k pití, i když se o něj nemůžete postarat. 4-vrstvý filtrační systém zajistí, aby byla voda vždy čistá a čerstvá pro vaše milé mazlíčky, kulaté vyměnitelné filtry se používají k odstraňování nečistot a částic jídla. Filtr se skládá z bavlněných vrstev, aktivního uhlí, ze skořápek kokosových ořechů a iontoměničových pryskyřic. Fontána vody je vybavena nejnovějším lehkým nízkotlakým čerpadlem, které je velmi tiché, téměř neslyšitelné a nebude vás rušit (< 30 dB), je doplněna i jemným modrým LED světlem, které v noci ozdobí Váš pokoj. Petwant PWS-101 má tři nástavce, se kterými dosáhnete různé průtoky vody: květinový vodopád, květinová bublina a jemná fontána. Fontána zajistí čerstvou okysličenou vodu po celý den a podporuje tak pitný režim. Díky pravidelnému pití předchází onemocněním močových cest a močových kamenů. 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Misky a fontány > Fontány a dávkovače vody

Produkt

Petwant PWS-101 fontána pro kočky

Výrobce

EAN

8596067022922