info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Reedog DF-213 ohradník a výcvikový obojek – Pro – 2 psy

8281 

Nový model Reedog DF-213 2v1 je zařízení, které kombinuje profesionální výcvikový obojek a ohradník v jednom. Jedná se o exkluzivní systém pro zajištění ochrany zahrady a udržení psa na pozemku. Zároveň nabízí velmi propracovaný výcvikový systém pro psy všech plemen od 15 kg. Kombinace funkcí ohradníku a výcvikového obojku vám zajistí, že pes neuteče ze zahrady nebo zabezpečí kvalitní výcvik vašeho psa na vycházce, a to bez nutnosti přidání dalšího obojku. 

Datum doručení:Česká pošta: 16.05.2024
PPL: 16.05.2024
Zásilkovna: 16.05.2024

Katalogové číslo: DS69716997 Kategorie: , ,

Reedog DF-213 nabízí úžasnou hodnotu tím, že kombinuje elektronický ohradník a výcvikový obojek v jednom systému. Vyhněte se žonglování s více obojky, když bráníte vašemu psovi uniknout z vašeho dvora, kromě nácviku poslušnosti a celé řady dalších chování. Tento výkonný elektronický ohradník 2 v 1 s elektronickým obojkem pro psy a systém dálkového výcviku s pokrytím pro ohradník a vzdáleností 2 000 metrů. Díky až 99 nastavitelným úrovním vibrací a statickým úrovním můžete doladit úroveň ovládání tak, aby co nejlépe vyhovovala osobnosti a temperamentu vašeho psa. Funkce Highlight LED dokáže v noci najít domácího mazlíčka ze vzdálenosti 200 – 300 metrů. Zcela vodotěsné elektronické obojky a dálkové ovládání umožňují trénink za každého počasí a v každém terénu. Vysílačka i přijímač obojku je dobíjecí, plné nabití trvá až týden, než budete muset nabít elektronický obojek a dva týdny  dálkového ovládání.

 

 

Ohradník pro psy

Elektronický neviditelný ohradník od české firmy Reedog je vhodný pro všechny psy s váhou od 15kg do 90kg. Zóna ohradníku můžete nastavit ve vzdálenosti od 30 cm do 3 metrů. Pokud pes vstoupí do zakázané zóny, je upozorněn nejprve vibrací, pokud pokračuje dále, obojek psa upozorní korekcí v podobě elektrostatického impulsu. Tato korekce se automaticky zvyšuje, podle toho jak se pes přibližuje do zakazané zóny. Obojek má celkem 99 úrovně impulzu, od nejslabší po nejsilnější.. Obojek disponuje technologií DryDog, která zajištuje maximální ochranu proti vniknutí vody. Obojek je tak plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metrů. Kryt obojku je vyroben z  lisovaného a tvrzeného plastu, díky kterému je odolný proti nárazům, prasknutí či jinému mechanickému poškození. Drát v balení u ohradníku Reedog DF-213 2v1 má průřez 0,5 mm2 a balení obsahuje 100m drátu. Můžete jej rozšířit pro instalaci zahrad o obvodu až 2000 metrů, v takovém případě je potřeba drát dokoupit.

Výcvikový obojek

Stejně jako u ohradníku, je elektronický výcvikový obojek od české firmy Reedog vhodný pro všechny psy s váhou od 15kg do 90kg. Samotný přijímač má obdelníkový tvar, je ergonomicky tvarovaný ke krku psa, tak aby jeho nošení nedělalo psovi žádný problém. Tento výcvikový systém je vhodný jak pro základní, tak i profesionální výcvik psů. Reedog DF-213 2v1 disponuje funkcí zvuk, vibrace, impuls, booster a světlo. Pokud používáte obojek bez ohradníku, síla vibrací i impulsu je nastavitelná až v 99 urovní, zvuk má jen jednu úrověň. Reedog FX-500 2v1 navíc nabízí tzv. momentální a kontinuální impuls, jedná se o přerušovaný krátký impulz, nebo dlouhý plynulý. Pokud držíte tlačítko impulsu dlouze, spustíte tím dlouhý plynulý impuls, ne však po dobu delší než 8 sekund. Součástí obojku je i funkce boosteru, která  pomáhá řešit krizové situace, umožňuje rychlé použití vyšší úrovně intenzity stimulace. Vysílačka má podsvícený LCD displej, díky kterému je zajištěno lepší ovládání za tmy. Na displeji vidíte veškeré ukazatele (stav baterie, síla impulsů, uzamknutí impulsu, počet psů atd).Přikoupením dalších obojků (přijímačů), tak můžete rozšířít sadu pro výcvik až 2 psů najednou. Obojek velmi dobře přiléhá ke krku psa, a je tak maximalizovaná jeho účinnost, Funkce Highlight LED dokáže v noci najít domácího mazlíčka ze vzdálenosti 200 – 300 metrů. Další výhodou modelu Reedog DF-213 2v1 je jednoduché a pohotové ovládání. Vysílačka má rozdělená tlačítka pro každou funkci zvlášť, díky tomu je zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřeba. 

Typ korekce 

Reedog DF-213 2v1 disponuje funkcí zvuk, vibrace, impulsu a booster.  Vibrace a sílu elektrostatického impulsu s možností kontunuální a momentální korekce je možné nastavit v 99 úrovních. Funkce boosteru umožňuje rychlé použít vyšší úroveň intenzity stimulace, než je nastavená u funkce impulsu, pomáhá řešit krizové situace. Přijímač disponuje funkcí světla ve dvou režimech. 

 

Dosah obojku

Reedog DF-213 2v1 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 2000 metrů. Dosah 2000 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik psů. Reedog DF-213 2v1 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.

  

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Reedog DF-213 2v1 osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 550mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží v provoz duální režim: 4-5 dní, single režim: 10 – 12 dní. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky. 

  

Počet psů 

Reedog DF-213 2v1 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy. Pro použít ohradníku je počet obojků neomezený.

 

Displej 

Reedog DF-213 2v1 má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele – typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 

 

Vodotěsnost 

Reedog FX-500 2v1 disponuje technologí DryDog s označním IPX7, která zajištuje maximální ohrana proti vniknutí vody. Obojek je tak plně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metrů. Vysílačka je pogumovaná a voděodolná, nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jejich ponoření do vody. 

 

drát v baleníDrát v balení

Základní balení Reedog DF-213 2v1 obsahuje 100 metrů izolovaného drátu o průřezu 0,5mm, což je plně dostačující pro většinu instalací. Pokud drát v balení nestačí, lze jej přikoupit a snadno napojit až do vzdálenosti 2000 metrů. 

 

Nastavení zón

Reedog FX-500 2v1 má možnost nastavení výstražné a korekční zony. Zónu můžete nastavit ve vzdálenosti od 30cm do 6 metrů. Pokud pes vstoupí do zakázané zóny, je upozorněn nejprve vibrací, pokud i přesto pokračuje, je napomenutý korekcí v podobě impulsu

 

Délka obojku

Reedog DF-213 2v1 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. Je tak vhodný pro velká a největší plemena psů.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má výšku 13,45cm, šířku 5,5cm, hloubku 2,9cm a její váha je 88,7 gramů. Přijímač má šířku 7,5cm, výšku 4,1cm a hloubku 4,1cm a jeho váha je 88 gramů.

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Ohradníky > Elektronické ohradníky

Produkt

Reedog DF-213 ohradník a výcvikový obojek – Pro

Výrobce