Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /pub/kretrowa/epejsek.cz/web/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Reedog ochranný potah do auta pro psy, šedý - L | ePEJSEK.cz
info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Reedog ochranný potah do auta pro psy, šedý – L

2290 

Ochranný potah do auta pro psa slouží pro pohodlnou a především čistou přepravu vašeho pejska. Už se nemusíte bát zničených potahů sedaček, nebo bahna a chlupů po celém vašem autě. Kupte si REEDOG potahy do auta a vaše starosti můžete hodit za hlavu. 

7 skladem

Katalogové číslo: DS18798142 Kategorie: , ,

Ochranný potah do auta pro psa slouží pro pohodlnou a především čistou přepravu vašeho pejska. Už se nemusíte bát zničených potahů sedaček, nebo bahna a chlupů po celém vašem autě. Kupte si u nás REEDOG potahy do auta a vaše starosti můžete s námi hodit za hlavu. 

Vzádu najdete navíc kapsičku, kde můžete schovat např. vodítko, nebo pamlsky.. i když ty raději ne, ať vám je pejsek hned nesní. Tak už i víte proč si koupit právě tento potah do auta? 

Reedog autopotah pro psy je vyroben z cordury, takže se na něj chloupky nebudou lepit a lze ho snadno i otřít, nebo vyprat v pračce.

Na výběr máte ze 3 velikostí (d x š):

M – 160 x 140 cm

L – 190 x 140 cm

XL – 220 x 140 cm

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Cestování > Potahy do auta

Produkt

Reedog ochranný potah do auta pro psy, šedý

Výrobce