info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Reedog P11 – Pro – 2 psy

2380 

Spolehlivý výcvikový obojek Reedog P11 nabízí funkci zvuku, vibraci a impulsu pro odstranění nežádoucího chování vašeho psa. Na vzdálenost 550 m lze cvičit až 2 psy pomocí jediné ergonomicky tvarované vysílačky s podsvíceným displejem a tlačítkem pro každou funkci zvlášť. Zařízení je plně dobíjecí a voděodolné. Obojek je vhodný pro všechna plemena psů od 15 do 90 kg.
 

Datum doručení:Česká pošta: 22.05.2024
PPL: 22.05.2024
Zásilkovna: 22.05.2024

Katalogové číslo: DS20996303 Kategorie: ,

Použití výcvikového obojku může pomoci při odstranění nežádoucího chování u psa, jako je nadměrné štěkání, neslušné skákání, nebo táhnutí na vodítku. Tento revoluční výcvikový obojek pro psy má dosah 550 m a může být použit v interiéru, na vašem dvorku i kolem vody, jelikož má voděodolnou ochranu. Barevně a velikostně rozlišitelná tlačítka umožňují ovládání jednou rukou a duální kanál vám umožní cvičit 2 psy současně, přikoupením dalšího přijímače. Obojek s dálkovým ovládáním lze dobíjet současně pomocí libovolného adaptéru USB. Lithium-polymerové baterie se nabijí za pouhé 2-3 hodiny a poskytují až 14 dní funkčnosti. Pevný plastový obojek od 20 do 65 cm a hodí se pro většinu psů o hmotnosti od 15 do 90 kg. Vyberte si z režimu zvuku, 100 úrovní impulsu a vibrace, ochranné režimy se aktivují, pokud odešlete příliš mnoho stimulací za sebou. Součástí jsou i krátké a dlouhé silikonové nástavce na kontaktní body, které zajišťuje maximální pohodlí vašeho chlupatého přítele.

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojek Reedog P11 nabízí 3 tréninkové režimy. Psa usměrníte zvukem, vibrací nebo elektrostatickým impulsem. Vibrace a impuls nabízí 100 tréninkovým režimů, zvuk není možné nastavit. 

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkem Reedog P11 můžete trénovat vašeho psa na vzdálenost až 550 metrů. Dosah je dostatečný, jak pro základní tak i profesionální výcvik většiny psů. Výcvikový obojek můžete využít jak ve městě, tak i v lese. 

 

Baterie a nabíjení:

Vysílač i přijímač Reedog P11 jsou opatřeny dobíjecím akumulátorem. Rychlost dobití zaznamenává 2 -3 hodiny do plného dobití, pomocí přiloženého duálního USB kabelu. Výdrž vysílače až 60 dní, výdrž přijímače je cca 14 dní.

 

Počet psů:

Přikoupením dalšího obojku můžete Reedog P11 jednoduše rozšířit výcvik až pro 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat jednoduše mezi jednotlivými psy.

 

Displej:

Reedog P11 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojek psů Reedog P11 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě. Vysílačka má nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1. 

 

Délka obojku:

Nastavitelný plastový obojek s reflexním proužkem je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro téměř všechny typy psů různé velikosti a rasy. Komfortní pro obvod krku 20 – 65 cm a šířkou 2 cm. Použít můžete i obojek vlastní.  

 

Váha a rozměry:

Rozměry přijímače jsou: šířka 3,6 cm; výška 6 cm; hloubka 3 cm a váha je 60 gramů. Rozměry vysílačky jsou: výška 14,3 cm, šířka 4,5 cm, hloubka 2,5 cm a váha je 59 gramů.

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Reedog P11 – Pro

Výrobce