info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Reedog P19 – Pro – 1 psa

1991 

Patpet P19 je moderní výcvikový obojek pro psy, který pomáhá naučit poslouchat povely, napravit štěkání, žvýkání, kousání, pronásledování, skákání, hrabání a další špatné chování. Obojek nabízí 3 nastavitelné výcvikové režimy: zvuk, vibrace a impuls. Obojek s dosahem 500 m, LED obrazovkou a zámkem klávesnice umožňuje výcvik středních a velkých plemen psů od 15 kg. 
 

43 skladem

Katalogové číslo: DS65901962 Kategorie: ,

Výcvikový obojek Patpet P19 s dosahem až 500 m, se doporučuje pro základní, tak i profesionální výcvik středních a velkých psů od 15 kg. Obojek nabízí 3 druhy korekce- zvuk, vibrace a elektrostatický impuls, který lze snadno regulovat pomocí tlačítek na vysílači. Výcvikový obojek je možné přikoupením přijímače použít pro ovládání 2 psů pomocí jedné vysílačky. Elegantní, úzká vysílačka pokrytá příjemným silikonem s přístupnými tlačítky se snadno drží a ovládá. Bezpečnostní zámek klávesnice na dálkovém ovládání zabraňuje náhodnému nesprávnému ovládání, LED obrazovka Vám funguje jako přehledný ukazatele síly korekce, stavu baterie a ukazatel zvoleného psa a polohu bezpečnostního zámku. Obojek je pouze voděodolný, lze jej používat v mírném dešti, ale nesmí dojít k jeho ponoření. Přijímač obojku disponuje rychlím dobíjením a dlouhou výdrží, vysílač funguje na baterie, které jsou součástí balení. 

 

 

Dosah obojku

Výcvikový obojek Reedog P19 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 500 metrů. Tento obojek je vhodný jak pro amatérský, tak i profesionální výcvik psů.

 

Typ korekce 

Reedog P19 nabízí 3 nastavitelné tréninkové režimy, které pomáhají s výchovou vašeho psa – zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls. Vibrace (1-16 úrovní), zvuk (1-8 úrovní) a sílu impulzu v 18-ti úrovních. Jednoduše regulujete obojek na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu korekce si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači.

 

Baterie a nabíjení

Vysílač obojku Patpet P19 je osazen na 1,5 V 2x AAA baterie a v pohotovostním režimu vydrží až 60 dní v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí. Přijímač má velmi nízkou spotřebu energie, plné dobití obojku trvá 2 -3 hodiny,  pohotovostním režimu potom setrvá až 40 dní. Stav baterie indikuje světelná kontrolka.

 

Vodotěsnost 

Výcvikový obojek psů Reedog P19 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě. Vysílačka má nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX1. 

 

Počet psů 

Reedog P19 je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

Výcvikový obojek Reedog P19 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Obojek je nastavitelný a pohodlný pro psy s velikostí krku 20 až do 66 cm, kterou lze libovolně stříhat podle potřeby. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 6 cm, výšku 15 cm (včetně antény), hloubku 2,5 cm a její váha je 76 gramů (včetně antény a baterie). Přijímač má šířku 3,5 cm, výšku 6 cm, hloubku 3 cm a jeho váha je 49 gramů (včetně baterie). 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Reedog P19 – Pro

Výrobce