info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Reedog V2

1490 

Moderní protištěkací obojek Reedog V2 je moderní pomůckou pro odnaučení nežádoucího štěkotu vašeho psa. Obojek využívá pro korekci štěkání funkce zvuku a krátkou a dlouhou vibraci – citlivost na štěkot lze nastavit v pěti úrovních. Nabíjení pomocí USB kabelu, voděodolný materiál a malý inteligentní barevný displej. Spolehlivý a bezpečný obojek je vhodný pro všechna plemena psů od 5 kg.
 
 

80 skladem

Katalogové číslo: DS41432402 Kategorie: , ,

Protištěkací obojek Reedog V2 disponuje inteligentním identifikačním čipem štěkání 4. generace k přesnější detekci štěkání psa na konkrétní frekvenci a decibelech a reaguje pouze na jedinečné štěkání vašeho psa a zabraňuje rušení vnějšími faktory! Obojek nabízí zvukový režim a vibrační režim, který je rozdělen na vibrační a silný vibrační režim. V závislosti na povaze a chování vašich psů můžete přepínat od 0-5 úrovní citlivosti podle libosti, abyste zabránili psovi štěkat. Obojek proti štěkání s vysokokapacitní baterií, lze jej plně nabít za 2-3 hodiny až na 7-15 dní pracovní doby. Inteligentní režim spánku chrání vašeho mazlíčka za všech okolností a šetří energii po dlouhou dobu v pohotovostním režimu. Když je energie nízká, indikátor LED obojku bude blikat. Obojek má vodotěsný design, chráněný před cizími předměty a prachem, můžete si užít tréninkový čas se svým psem venku, jako je pláž, park atd.

 

 

Nastavení obojku 

Obojek Reedog V2 nabízí 2 typy varovných signálů – korekcí: zvuk a vibraci. Vibraci můžete nastavit na krátkou a dlouho v 6 úrovních, funkce zvuku nelze nastavit. Úroveň citlivosti lze nastavit 5 úrovních, 5 je nejcitlivější, úroveň 1 nejméně. Jedním stisknutím tlačítka napájení změníte úroveň citlivosti. 

1. Zvuk + 2x nízká úroveň vibrace

2.  Zvuk + 2x střední úroveň vibrace

3. Zvuk + 2x vysoká úroveň vibrace

4. Zvuk + 3x nízká úroveň vibrace

5. Zvuk + 3x střední úroveň vibrace

6. Zvuk + 3x vysoká úroveň vibrace

 

 Baterie a nabíjení

Obojek proti štěkání Reedog V2 s vysokokapacitní baterií, lze plně nabít pomocí USB přiloženého USB kabelu za 2-3 hodiny až na 10-15 dní pracovní doby. Především záleží na tom jak často se obojek spouští. 

 

 Vodotěsnost

Reedog V2 je voděodolný s označením IPX6 a hodí se pro venkovní použití i za mírného deště. Vlastností vodotěsnosti však obojek nedisponuje. Nevydrží ponor a nemá být vystaven příliš silným a setrvalým dešťům! Ideální využití protištěkacího obojku je doma, nebo i na zahradě pouze za občasného nebo běžného deště. 

 

Plemeno 

Univerzální obojek je vhodný pro všechna plemena a velikosti psů. Bez problémů zajistí komfort malým, středním i větším plemenům, protože poskytuje korekční variantu pro většinu psích temperamentů od 5 do 50 kg. 

 

Délka obojku 

Součástí balení je také pevný nylonový obojek, který je nastavitelný a pohodlný. Pejskovi nebude jeho nošení nepříjemné. Obojek si snadno nastavíte podle potřeby pro obvod krku 20 až 65 cm a šířkou 2 cm. Obojek lze použít i vlastní. 

 

Váha a rozměry

Obojek proti štěkání disponuje malými rozměry: 3,5 cm x 6,2 cm x 2,5 cm (výška x šířka x hloubka) a ergonomickým tvarem. Pejskům tak velmi usnadní nošení a snáze si na něj zvyknou. Obojek váží pouhých 86 g.

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Protištěkací obojky > Obojky proti štěkání

Produkt

Reedog V2

Výrobce

EAN

8596067021437